Привітання з 23 лютого другові

Підготували для вас гарні Привітання з 23 лютого другові, своїми словами українською мовою, в прозі.

День захисника Вітчизни – свято справжніх чоловіків! Так нехай же завжди вистачає сил на добрі справи, сміливі починання, мужні вчинки, щоб у жінок була тисяча приводів пишатися тобою!

Друже, в цей день бажаю тобі залишатися таким же мужнім і багатим, і щоб жінки тебе любили саме за перше!

Друг мій, вітаю тебе з святом всіх чоловіків і бажаю побільше яскравих днів і поменше непевних, а ще — щоб барометр радості завжди зашкалював!

Дружок! Бажаю на 23-е лютого бути і далі відважним, надійним, чесним, відданим і терплячим до будь-яких жіночих примх! Я високо оцінила твою безкорисливу дружбу, необхідну, своєчасну підтримку. Спасибі за славні вчинки, яке для мене зробив!

Я знаю, друг завжди зможе підставити плечі, якщо доведеться! І з часом наша дружба не зникне, а стане лише міцніше, загартується роками. З святом тебе, друже, з 23 лютого!

Ми, жінки, можемо бути абсолютно спокійні, знаючи, що перебуваємо під захистом справжніх чоловіків, таких як ти. Бажаю, щоб твоя мужність міцнішала, сміливість примножувалася, і життя щедро нагороджувала тебе за всі твої великі і маленькі подвиги!

Як богатир богатирю бажаю тобі три речі: особисте життя – бурхливої, як весняний водоспад, кар’єрного просування – швидкого, як зростання бамбука і успіху – великого, як Вінні Пух після обіду!

Друже, я вітаю тебе і бажаю бути завжди у відмінній формі. Нехай воші, лупа, остеохондроз, герпес, плоскостопість і геморой ніколи не стануть між тобою і захистом Батьківщини!

Коли доведеться тобі, друже, з сотню печенігів битися, так нехай не залишить тебе богатирська міць, та не підкосять коліна твої дубові! Зі святом захисника Русі нашої Матінки!

Дивіться також:  Привітання хлопчикам з 23 лютого