Привітання призовнику

Підготували для вас гарні Привітання призовнику, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ми дружили з першого класу, але скоро наші дороги розійдуться. Сьогодні нам обом прийшли повістки з військкомату, але я знаю, що твоя мрія завжди була служити у флоті, а мене приваблювало синє небо. Ми з тобою близькі до втілення давньої мрії. Бажаю, щоб наші мрії були близькі до реалій військової служби.

Призовник, сьогодні в тебе свято і ти просто зобов’язаний його відзначити. Але, у розпалі веселощів і радості, пам’ятай про честь і твоєму високому покликанні – гордо і гідно служити своїй Батьківщині. Тримай голову високо піднятою, цінуй довіру, покладений на тебе і неси службу, як кращий з кращих, щоб тобою пишалися батьки, друзі і твоя країна. Легкої тобі служби, справжньої дружби і міцної, вірної любові. Зі святом!

Призовник – це звучить надійно, гордо, відповідально. Він – базова ланка країни. Позбувшись його, може розсипатися вся ланцюг державності, і тоді наша повсякденність опиниться під небаченої загрозою. Призовник – не просто хлопець, а оплот, герой, захисник! На нього сподіваються матері. Його чекають улюблені. Ним пишається країна. Бажаю сьогодні відмінного здоров’я, відданої служби, вірних товаришів! Нехай над батьківщиною завжди посміхається світле сонце!

Прийшла пора довести, що ти справжній чоловік – повістка на руках, а значить вже пора служити. Рік ходити в кирзачах, навчитися стріляти, і зважитися змінити своє життя цілком і повністю. Служба в армії – доля кожного поважає себе чоловіка, і нема чого соромитися. Вітаю тебе з Днем призовника, бажаю провести цей рік не даремно і стати справжнім захисником нашої батьківщини!

Призовники – це майбутнє країни. Це ті молоді люди, які йдуть на першу в житті службу, йдуть вчитися захищати свою країну.

Дивіться також:  Привітання з Днем шоколаду – найкращі побажання

В армії досить складно як фізично, так і морально. Саме тому тобі, коханий, зараз потрібна моя підтримка. А що хлопцеві, що йде в армію, хочеться почути від своєї коханої дівчини? Його втішить одна-єдина фраза, почувши яку, зі спокійною душею можна вирушати в армію: «Я дочекаюся тебе, коханий!».

Прийміть мої вітання з Днем призовника — професійним святом співробітників військкоматів. Батьківщина Вам доручила дуже відповідальна ділянка – роботу з призовниками, організацію набору хлопців в армію. Ви успішно справляєтеся зі своїми обов’язками і чесно виконуєте свій обов’язок. Бажаю Вам успіхів у службі, міцного здоров’я та сімейного благополуччя.