Привітання подрузі з Трійцею

Підготували для вас гарні Привітання подрузі з Трійцею, своїми словами українською мовою, в прозі.

Які речі в житті важливі для тебе? Небо, сонце і вода? А може бути – здоров’я, віра і любов? Не дарма число три стало священним. Свята Трійця сьогодні стукає в душу кожному. Бажаємо всім усвідомити і прийняти це. Сьогодні для цього найбільш вдалий час. Зі святом!

Сьогодні Трійці Святої велике свято! Бажаю, щоб в будинок прийшли і залишилися назавжди — справжня любов, міцна віра і несподівана радість!

Свято Трійці нагадує нам про багатоликості Бога. Його сила – в його різноманітності і, в той же час, – в єдності. Згадай про те важливе, що є в тебе. Це три складових: здоров’я, щастя, віра. У це свято я побажаю, щоб твій ангел-зберігач подбав про тебе і не залишу тебе!

У це прекрасне свято побажай ближнього виконання сподівань! Високі бажання обов’язково збудуться. Адже сьогодні на нас з особливою увагою дивиться свята Трійця. І значить – сили і турботи понад будуть потроєні. Троє святих – це один Бог. А багато людей – це одна людина. Бажаю тобі, щоб твої плани здійснилися! Бажаю отримати благословення на весь наступний рік!

Нехай у День Святої Трійці Отець, Син і Святий Дух втілять в життя найсміливіші мрії, реалізують всі надії і благословлять нові звершення. А в хаті панують мир, спокій і благополуччя.

Дивіться також:  Побажання здоровя чоловікові