Привітання на весілля до сліз

Підготували для вас гарні Привітання на весілля до сліз, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай ваш спільний дім буде затишною гаванню для вас обох на протязі всього життя, куди ви будете мріяти повертатися з найбільш цікавих подорожей! Нехай у ньому буде світло та радісно від вогню ваших відносин, заснованих на справжньої любові!

Хто запрошував нас на весілля? Наречений і наречена! А кого ми вітаємо зараз? Чоловіка і дружину! Тепер вони стали нашою знайомою сімейною парою і в день їхнього весілля я бажаю їм щастя так багато, щоб вистачило на все життя їм і їх дітям! Нехай в вікно будинку завжди світить сонце, у вогнищі – горить вогонь, і найголовніше – нехай любов міцно з’єднує ваші серця кожна мить!

Молодята! Сімейне життя відкриває для вас нові можливості. Разом ви будете не тільки сміятися над жартами, ридати в рідне плече, розповідати про нездужання, але і терпіти скарги і занудство другої половини. Сім’я — це не тільки романтика, це — ваше життя. Так нехай вона надовго залишиться в історії ваших поколінь своєю міцністю і щастям.

Нехай всі сходи стануть для вас маленьким новим початком, адже кожен день — це щастя. Нехай кожен день буде не тільки прекрасним, але і чарівним, адже любов творить навколо себе справжню магію! І нехай всі заходи будуть для вас долгожданні, адже ви будете вирушати в ніжні обійми один одного.

Запам’ятайте кожна мить сьогоднішнього дня. Запам’ятайте погляд, пестить і захоплений, гордий і відданий. І нехай ця урочиста подія буде у вас тільки один раз в житті, але цей погляд буде обернений на вас завжди. Найрідніша і найпотрібніший. Навчіться цінувати щастя, яке випало на вашу долю. Живіть так, щоб бути прикладом для своїх дітей.

Дивіться також:  Прикольні привітання молодим

Є свята для всіх, є — особисті, а сьогодні — свято особливе, на двох. Балуйте один одного кожен день свого життя, будьте вірні загальним цілям і не забувайте про те, що ви стали одним цілим. Нехай у вашому домі панує повага один до одного, буде відведено затишне місце для мрій, а над ним завжди світить сонце щастя!

Вітаємо з одруженням! Бажаємо завжди розуміти один одного з півслова, бережіть ваше щастя на протязі всього життя. Цінуйте кожен момент проведений разом!

Любов і закоханість – це дуже різні почуття. Закоханість – яскрава, поглинаюча, з мурашками по шкірі. Вона дуже приваблива. Але тривати довго не може, інакше люди не змогли б жити, вони б просто згорали від сили цього почуття.