Привітання молодим

Підготували для вас гарні Привітання молодим, своїми словами українською мовою, в прозі.

У день весілля я бажаю вам довгих років щасливого шлюбного союзу! Нехай навіть через багато років, ваші серця будуть палахкотіти ніжним полум’ям, а ваші очі світяться від щастя! Будьте продовженням один одного, знайте, один одного краще, ніж себе і разом з цим не втомлюйтеся дивуватися тому, який скарб дісталося вам у дружини!

Весілля — чарівний момент у житті. Можна видати тисячі книг з керівництвом для сімейного лада, але лише ви самі знайдете саму вірну дорогу до щастя.

Нехай всі сходи стануть для вас маленьким новим початком, адже кожен день — це щастя. Нехай кожен день буде не тільки прекрасним, але і чарівним, адже любов творить навколо себе справжню магію! І нехай всі заходи будуть для вас долгожданні, адже ви будете вирушати в ніжні обійми один одного.

Проживайте сімейне життя так, як в самому чудовому романі! І нехай у вас будуть мексиканські пристрасті і телячі ніжності, будьте вірні у своїй любові.

Все, ось ви і окольцованы назавжди. Ви — пташки в сімейному клітці. Так нехай дверцята в ній буде завжди відкрита, а бажання покинути не настане ніколи!

Дорогі молодята, вітаю вас. З цього дня у вас починається «чорна» життя: тепер ви будете відпочивати на Чорному морі, їздити на чорному Мерседесі і їсти чорну ікру ложками.

Дивіться також:  Прикольні привітання молодим