Привітання хлопчикам з 23 лютого

Підготували для вас гарні Привітання хлопчикам з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ви для нас захист і приклад! Знаємо — у важку годину не кинете в біді! І хоч ми інколи у сварці, але в образу своїх дівчат ви не дасте нікому. Ми вітаємо з вашим днем! І бажаємо, щоб мужність, відвага і честь супроводжували вас усе життя!

Як часто в школі ви проявляєте героїзм, підказуючи на уроці, списуючи з телефону в нелюдських умовах, проявляючи чудеса військової тактики для зриву занять! А ваші хитрощі у приховуванні доказів від батьків — справжня стратегія. З Днем 23 лютого, хлопці!

Наші однокласники! Без вас перебування в класі здавалося б прісним і нудним. Цінуємо ваш іскрометний гумор і шанобливе ставлення. Не сумніваємося, що з вас виростуть справжні захисники нашої Вітчизни. Зі святом 23 лютого, доблесні і надійні.

Хлопці, вітаємо вас з 23 лютого! Нехай ваша мужність завжди допомагає нам відчувати себе в безпеці. Розвивайте в собі сильні якості, гідні справжніх воїнів. Будьте чесні, відважні і рішучі при будь-яких обставин.

Дорогі хлопці! Бажаємо, щоб День 23 лютого був у 23 рази більше пощастило попередніх. Отримайте 23 посмішки, 23 подарунка, 23 смс, 23 лайка і 23 визнання в любові. Запам’ятайте як щедрий це свято на сюрпризи, щоб з радістю відправитися служити нашій Батьківщині!

Хлопчаки, дуже хочеться, щоб ви ніколи не почули звуків бойових гармат. Але ми віримо, що тільки ви будете нашою опорою, лише ваша доблесть може нас усіх врятувати і захистити. Не сумніваємося у вашій вірності і мужності. Зі святом, з 23 лютого!

Дорогі хлопці, вітаємо вас з 23 лютого! І хоч часто ми придираємося до вас і ображаємося за жарти — знайте, ви робите наше шкільне життя яскравіше і позитивніше. Вчіть нас поважати вас, чоловіків, і цінувати надійну чоловічу підтримку. У вас наша сила!

Дивіться також:  Вітання папі з 23 лютого

Захисники та серцеїди — наші чоловіки! Найсміливіші, найвідважніші в школі. Поки до армії ще далеко, то захищайте нас від двійок, даючи списувати і ходіть до дошки замість нас! А ми будемо пишатися нашими чоловіками і вас в образу нікому не дамо! Зі святом!

Хлопці, вітаємо вас з 23 лютого! І нехай ваші віджимання нам нагадують коливання, а підтягування на турніку, схоже на прапор на вітрі, ви для нас найбільш мужні і спритні. Будьте надійними, як антивірус, і сильними, як олімпійські чемпіони.

Коли ми закінчимо школу, то будемо згадувати ваші подвиги на перервах і уроках. Можемо зізнатися, що навчили вас бігати (тікаючи від вас), віджиматися (віджимаючись краще вас) і стріляти (ховаючись від закоханих поглядів). З 23 лютого, воїни! До Армії готові.