Привітання брату з 23 лютого

Підготували для вас гарні Привітання брату з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогоцінний ти мій братан! У 23-е лютого по-братськи бажаю стати справжнім, надійним, мужнім захисником. Бути здатним завжди постояти за близьких, за рідних, за Батьківщину. Бажаю миру, ясного неба над усією нашою землею! Будь сильним, здоровим і розумним!

Мій Захисник, найкращий Брат! Ти мені дорогий, як вишня гусениці! Щільно їж, цікаво відпочивай, подорожуй і пам’ятай — все це треба робити зі мною!

Мій кращий захисник і найвідданіший друг! Я вдячна Долі за те, що ти завжди поруч. Бажаю тобі, мій улюблений брат, бути завжди у відмінній формі і залишатися таким же щирим і мужнім. Нехай зірки особистого щастя і бажаного успіху сяють в твоїх очах завжди. Зі святом сили і сміливості — з 23 лютого!

Братику! Бажаю гідно зустріти 23-е лютого з вірними друзями, з’їсти невелику пляшечку і на милочку! Про мене не забувай. Посилки надсилай!

Брат! Ти вже виріс. Став справжнім мужиком. У 23-е лютого бажаю бути сміливим! Нехай зустрінеться улюблена і життя стане казковим, щасливим, райським подорожжю!

Брат, з святом тебе, з 23 лютого! Ти з тих чоловіків, які завжди допоможуть у будь-якій, навіть найскладнішій ситуації. На тебе можна покластися в абсолютно будь-якій справі. Ти розумний і сміливий, а 23 лютого-це свято саме таких людей, одним словом Чоловіків!

Милий брате, вітаю тебе з 23 лютого. Нехай від твого прицільного потрапляння впадуть до ніг самі прекрасні дівчата, нехай ніжні смс валують про поповнення рахунку, не замовкаючи. Бажаю, щоб робота була такою цікавою, щоб ти не хотів йти додому.

Дивіться також:  Прикольні поздоровлення з 23 лютого