Привітання брату від сестри з 23 лютого

Підготували для вас гарні Привітання брату від сестри з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Брат мій старший, як я рада привітати тебе, у цей важливий день, 23 лютого! Звичайно, бачимося ми не часто, але я впевнена, що в разі чого ти завжди допоможеш, адже ти у мене справжній Чоловік! З Днем захисника Вітчизни, брат!

Мій кращий захисник і найвідданіший друг! Я вдячна Долі за те, що ти завжди поруч. Бажаю тобі, мій улюблений брат, бути завжди у відмінній формі і залишатися таким же щирим і мужнім. Нехай зірки особистого щастя і бажаного успіху сяють в твоїх очах завжди. Зі святом сили і сміливості — з 23 лютого!

Коли ти поруч, мені надійно і спокійно. Тобі по плечу і все це знає кожен у нашому домі. Нашу сім’ю не зламати, поки всі проблеми можна розділити з тобою, помічником і захисником. З святом тебе, брате, з 23 лютого! Залишайся чоловіком назавжди!

Милий братику, з 23 Лютого тебе! Не думаю, що доведеться тобі захищати коли-небудь Вітчизну, але знаю точно, що ти — самий надійний захисник для своїх близьких і нашої сім’ї. Бажаю тобі кожен день відчувати щастя і радість, а коли потрібно – застосовувати мужність і хоробрість.

Поспішаю привітати тебе, дорогий і улюблений брат з Днем Захисника Вітчизни. Ти завжди був для мене надійною опорою і захистом. Знай, що я люблю і ціную тебе, і вдячна за те, що ти поруч!

 

Дивіться також:  Красиві привітання колегам з 23 лютого