Прикольні зворушливі поздоровлення з днем народження – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Прикольні зворушливі поздоровлення з днем народження – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай твоє життя буде безхмарним, як небо над пустелею, повної, як глечик хлебосольного кавказця, довгою і цікавою, як Чумацький Шлях і серіал «Санта — Барбара». І хай завжди світяться щастям твої очі, як полярне сяйво над полюсом!

Нехай все життя очі сяють щастям, адже щастя шукають всі люди. Нехай йому у тебе сподобається і воно тебе не покине!

Бажаю, щоб кожен твій день був як картинка в телевізорі: яскравим і цікавим!

Зі святом! Бажаю навчитися знаходити позитивні моменти в будь-якій ситуації і радіти будь-якому подарунку долі. Повір, життя не поскупиться на презенти! 🙂

Бажаю, щоб твій холодильник ломився від делікатесів, з крана лився дорогий коньяк, а гаманець тріщав від великих купюр!

Сьогодні світлий день, день твого народження! Бажаю, щоб лагідні дні, змінюючись теплими ночами, приносили лише спокій та благодать в твою квітучу незабудками життя.

Бажаємо процвітання, кар’єрного росту, досягнення всіх цілей і здійснення всіх мрій. Ніколи не здавайся, не хворій і не розкисай!

Народження – чудесна мить. Нехай світло любові родини підтримує в труднощах і допомагає вірити в удачу!

Бажаю тобі презентацій і кульмінацій, мерседесів і делікатесів, кайфу і відмінного лайфу!

У день народження прийнято бажати щастя, здоров’я і успіхів. А я бажаю тобі веселого свята, чудових подарунків та яскравих вражень! Нехай всі твої мрії збуваються і у всім щастить.

Дивіться також:  Смс привітання з Днем народження