Прикольні привітання з Великоднем

Підготували для вас гарні Прикольні привітання з Великоднем, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю вас, зі святом! Воскресіння Христове це чудовий день. Він вселяє надію, любов і віру у серця. Нехай сьогодні доброта і благодать Господня, торкнеться Вас. Вітаю з Великоднем!

Христос Воскрес! Вітаю тебе від щирого серця з радісним і світлим святом Пасхи! Кожен рік ми святкуємо початок нового життя для всього християнського світу, торжество віри над смертю! Нехай частинка сьогоднішнього тріумфу залишиться в твоєму серці і підтримає у важку хвилину!

Воістину Воскрес! Бажаю сімейного довголіття, особистісного зростання, процвітання в обраній професії, безжурного настрою та відмінного самопочуття.

Сьогодні будуть зібрані всі старі рахунки. Ми сядемо за стіл і зійдемося один на один в битві фарбованими яйцями. І нехай переможе найсильніший! З Великоднем!

З святом Пасхи! Бажаю щіпку небесних ласк і жменю нагальних радощів! Нехай розум в покорі завжди живе надією, а душа знає міру!

Вітаю зі світлим святом Великодня. Цілую тебе триразово і ще раз, і ще раз. Передай, будь ласка, радість такою ж гарячою формі кожному ближньому своєму.

Різнокольорові яйця, великодні булки, барвисті листівки та святкові богослужіння знаменують прихід цього великого дня до нас в будинок. Так нехай же фраза «Христос Воскрес» буде сьогодні не тільки вимовлятися замість привітання, але і знайде гідне місце в нашому серці і отримає відображення в справах.

Христос Воскрес! Нехай у це свято вся дружна родина збереться за шикарним столом і простяться всі образи, а непорозуміння назавжди залишать ваш будинок.

Зі святом Великодня! Нехай кожна мить цього божественного дня наповнює серце благодаттю, ласкою і захватом. А радість Христового Воскресіння спонукає до чистих помислів і добрих справ. Щастя — для душі, здоров’я — для тіла, безтурботності — для розуму! Христос Воскрес!

Дивіться також:  Привітання з Днем ЖКГ

З Великоднем вас вітаємо! До нас за стіл приходьте і нашими стравами почастуєтесь. Яєчка б’ються, стаканчики ллються.
А ваші паски так і манять мене в гості!