Прикольні привітання з Останнім дзвоником

Підготували для вас гарні Прикольні привітання з Останнім дзвоником, своїми словами українською мовою, в прозі.

Останній дзвінок… Це радісний день, світлий свято, адже сьогодні ми вітаємо вас із закінченням школи, і разом з тим – нам трохи шкода розлучатися з вами, але на другий рік звичайно ж не залишимо! Дорогі хлопці! Ми бажаємо вам довгого, щасливого життя! Нехай іспити не будуть тягарем, але лише підкреслять ваші блискучі знання! Нехай попереду вас чекає чимало цікавих відкриттів і перемог!

Ось ви зараз слухаєте як дзвенить Останній шкільний дзвінок. А для кого-то він восени прозвучить вперше… Політ часу швидше польоту ластівки! Приймайте від нас вітання і побажання – успішно скласти іспити, погуляти на випускному балу, як на казковому, незабутньо провести літо і вибрати в житті вірний шлях, що веде до щастя!

Останній дзвінок! Світлий сьогодні свято, надій багато, як свіжості літнім ранком! Саме час дати напуття… Завжди бути людиною чесним, сміливим і мрійливим! Цінувати те, що маєш і гаряче бажати більшого! Не здаватися в скрутну хвилину і вміти навіть за самим обрієм розглянути для себе перспективи та реальні шанси виконати мрії!

Дорогі хлопці! Попереду вас чекає так багато! Перемоги, виконання бажань, до вас прийде заслужений успіх, ви дізнаєтеся ще багато нового і якось самі відведете своїх дітей у перший клас… Сьогодні, на шкільному святі Останнього дзвінка, я хочу побажати вам удачі, гарного настрою і натхнення на всю вашу довге, щасливе життя!

Сьогодні ти чуєш шкільний дзвінок востаннє, він проводжає тебе… Але хай тобі не буде сумно! І тим більше не думай про майбутні іспити… Знаєш, у Середньовіччі в школах вони бували в сто разів важче так і писали тоді гусячим пером! Але, це я відволікаюся від теми… Ти – випускник 21-го століття і перед тобою відкритий весь світ! А якщо підкорять Марс… То може і весь космос!

Дивіться також:  Привітання з Яблучним Спасом

Виблискує золотом, сріблом дзвенить шкільний дзвінок. Вітаю з Останнім дзвоником! Чи Не правда, не можна було й уявити, як хороший, солодкий буде цей довгий свято закінчення школи? І навіть іспити не лякають, вірно?! Так лети вперед, пташка! Тобто, вчорашній школяр! Вір у свої сили і тримай ніс гордо вище!

Вітаю з Останнім дзвоником! А тільки вчора здається, він вперше звучав для тебе! Скільки з тих вивчено всього! Настала пора блискуче застосувати отримані знання та здати випускні іспити так, щоб твої результати приголомшили рішуче всіх! Від однокласників до самого директора!

В день, коли останній раз дзвенить шкільний дзвінок, я хочу тобі сказати, що так тебе ціную і люблю, що можна було б підказати на іспитах… Але це по-перше нечесно, а по-друге – у тебе свій розум блискучий! Так що я просто вітаю тебе і бажаю удачі!

Ще вчора здавалося так тянуче-довго вчитися! А сьогодні – озирнися, як швидко школа пролетіла і вже зовсім скоро продзвенить Останній дзвінок! Вітаю! Хіба ти вже зараз не сумуєш за шкільними роками? Звичайно, краще їх обожнювати, поки вчишся… Але ностальгія медова – теж непогано!

Ось і закінчилися шкільні пригоди! Дзвенить останній дзвінок! Стільки років – позаду, а попереду… попереду ціле життя! Не загадуй зараз все строго, просто налаштуйся на те, щоб шукати свій шлях і якщо, здається, що він знайдений… не зупинятися на досягнутому! Адже світ і людські можливості воістину безмежні! Вітаю з Останнім дзвоником!