Прикольні привітання з Прощеною Неділею

Підготували для вас гарні Прикольні привітання з Прощеною Неділею, своїми словами українською мовою, в прозі.

Не збирайте на серці образи! Не перегороджуйте дорогу до духовного зростання! Це сумне явище. Злість шкодить насамперед нам самим. Пробачте у цей день ближнього. Так і далекого теж. Зробіть тільки цей складний крок. Повірте, що зусилля окупляться. Цей день володіє чарами!

День, коли люди просять один у одного вибачення… Вони що, з глузду з’їхали? Нічого подібного. Це важливе свято. Саме свято. Адже ми очищаємо серце. Те, що раніше давило як кайдани – стане історіями минулого. Вибачте мене і я Вас прощаю!

Попросивши вибачення за одну маленьку помилку, ми ростемо. Ми розуміємо, що це важливо. А результат звільняє нас. І в кінці дня ми можемо перекреслити свої помилки. Прости мене, і я тебе прощаю. Прощена Неділя на дворі. Нехай воно настане і у нас в серцях!

Хороша задумка: Прощену Неділю. Ми не завжди готові визнати провину. І тим більше просити вибачення. Ідея хороша і ми нею користуємося. Холодну пору року проходить, і можна згадати про душі, і відігріти її, попросивши вибачення і проти всіх, на кого є образа!

Вибачте мене, друзі! З почуттям образи важко жити. З виною – теж. Прощену Неділю прийшло!

Прощаємо своїх близьких ми частіше разу на рік. Ось і настав цей день! Даруємо один одному прощення!

Світлі дні не завжди залежать від нас. Але цей день не даремно названий Прощеним Неділею. Той, хто просить у цей день прощення – його отримує. Вибачся перед тим, хто тебе образив – і він вибачиться теж. Ось побачиш. Прошу вибачення у всіх, і обіцяю, що всіх прощу!

Вибачте мене, якщо є образа. Прощаю я і Вас, від чистого серця. Нехай нові відчуття захоплять нас. Чисті справжні емоції допоможуть стати вище. Цей день буває раз в році. Він чарівний. Скористайтеся його силою. День Прощену Неділю не можна пропускати!

Дивіться також:  Привітання з Днем шоколаду своїми словами

Образи і кривди нас обтяжують. Змініть ставлення до ситуації. Нехай стрес піде в нікуди. Хай серце відчує легкість. У Прощену Неділю ми чекаємо розуміння. У цей день можна почати життя спочатку. Вибачте мене і знайте, що Ви прощені. Чи Не правда – стало легше? А які відкриваються перспективи! З Прощеним Неділею Вас!

Я прошу вибачення і Ви мене вибачте. Нехай особливий відблиск освітить раптом наші обличчя. Є різні образи, але ми їх забуваємо. В цей особливий день ми весь світ прощаємо. Вибачте мене, якщо є за мною вина. Ми знаємо, що образи вантаж поглинає все, що дарує смуток. Так вистачить нам вже сумувати! Пора забути образи!