Прикольні привітання з Днем торгівлі – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Прикольні привітання з Днем торгівлі – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаючи Вас із днем працівників торгівлі, хочеться побажати тільки тямущих і доброзичливих покупців, вірних розрахунків, повної відсутності нестач і хорошої заробітної плати. Нехай Ваш асортимент завжди зможе задовольнити найсміливіші запити клієнтів, а Ваші доходи зростають у геометричній прогресії.

Хочеться побажати вам стільки позитивних емоцій і позитивного настрою, щоб ви змогли поділитися шматочком вашої радості з кожним потенційним покупцем. Зі святом! З Днем торгівлі! Міцно стійте на ногах і не втрачайте пильності.

Вдала покупка — це завжди радість! З Днем працівника торгівлі — людини, яка дарує людям радість і гарний настрій! Нехай позитивні емоції покупців матеріалізуються і осідають великими зеленими купюрами в твоєму гаманці.

Працівником торгівлі може стати тільки відповідальний, уважний і розумна людина. Кожен день вони готові трудитися не покладаючи рук, забезпечуючи різними товарами все наше населення. Торгівля не тільки дає нам продовольство і різні атрибути людського буття, але і дозволяє нам спілкуватися. Хотілося б побажати Вам терпіння, вдячних покупців і хороший попит на ваші товари.

Торговельна справа — одна з найдавніших в історії людства. Торгівля — одна з рушійних сил, яка допомагає здійснювати не тільки купівлю-продаж, але перш за все є засобом спілкування людей один з одним. Вітаємо тих людей, які мають безпосереднє відношення до торгівлі! Зі святом, дорогі наші продавці! Бажаємо вам всього самого-самого! І нехай не тільки свято, але і все ваше життя буде сповнене радості, веселощів, сміху і щастя!

Від усієї душі вітаю з Днем торгівлі! Пропонуючи свій товар, ви даруєте чудовий настрій, а значить здоров’я, позитивний настрій, а значить довголіття і спілкування, яке не купиш ні за які гроші. Будьте здорові і енергійні!

Дивіться також:  Привітання з Днем науки

Працівники торгівлі, щоб ми без вас робили?! Без перерви та вихідних ви готові нас обслужити. Нехай вам попадаються тільки щедрі покупці і не забувають залишити чайові. Зі святом!

Нехай сьогодні всі покупці будуть ввічливі і невибагливі, начальство порадує вас підвищенням зарплати, а касовий апарат жодного разу не дасть збій. Нехай завжди вдома у вас панує мир. Успіхів вам у вашій справі, міцного здоров’я, вдалих спокійних робочих днів.

Шановні працівники! Сьогодні ми відзначаємо ваше свято — День працівника торгівлі! Помиляється той, хто вважає, що торгові працівники це тільки продавці в магазинах, які стоять за прилавками і які відпускають товар. Це свято всіх тих, чия праця так чи інакше пов’язаний з торгівлею, з товароведением. Ми від щирого серця хочемо привітати всіх, хто займається торговим справою і пов’язана з торгівлею! Вітаємо вас з вашим професійним святом, бажаємо процвітання вам і вашій професії!

Як відомо, завжди знайдеться робота для торговця і трунаря. Так що сьогодні варто привітати працівників торгівлі з їх професійним святом і порадіти, що вони для нас зараз значно помітніше, ніж їх «колеги» з виживання професії.