Прикольні привітання з Днем святого Валентина

Підготували для вас гарні Прикольні привітання з Днем святого Валентина, своїми словами українською мовою, в прозі.

З Днем святого Валентина вітаємо ми зараз усіх, хто тільки що закохався і тих, хто любить вже року. Бажаємо вам щастя нескінченного, міцного. Воркуйте, як голубки навесні на даху, кружляєте в нескінченному вальсі любові. Будьте віддані один до одного, як лебеді.

З Днем святого Валентина! Нехай ангел-охоронець допомагає тобі летіти, коли твої крила опускаються вниз.

День закоханих придумали, безсумнівно, для тебе! Вітаю з святом прекрасного і надихаючого почуття! Бажаю тобі відчувати його багато і часто! Нехай завжди це почуття приносить повітряні відчуття, радість, доброту, щастя! Нехай Любов окрилює і надихає на прекрасні звершення!

Сонечко моє, ти найдорожчий скарб для мене у всьому світі! З Днем святого Валентина!

Привіт. Я валентинка, якій доручено передати тобі необмежену кількість найніжніших поцілунків!

В День святого Валентина, бажаю зустріти тобі справжню любов! Нехай вона буде міцною, сильною. Нехай вона зруйнує будь-які рамки і межі. Нехай вона подарує тобі безмежне щастя, море теплоти і ніжності і все саме-саме приємне. А найголовніше – нехай вона буде взаємною!

Сьогодні – День Святого Валентина! Час серйозних, солодких визнань… Хто ж почне?

Я люблю тебе кожну мить, але День святого Валентина – вдалий привід до того, щоб оточити тебе особливою увагою і романтикою! Прийми мої вітання і побажання жити довго і щасливо, а я завжди буду з тобою поруч!

З Днем святого Валентина хочу привітати всіх! Любові вам міцною, не обтяженої життєвими проблемами. Літайте в любовному вальсі нескінченно довго, прям як лебеді!

З Днем святого Валентина тебе! Тримай валентинку! Нехай вона піднімає тобі настрій і викликає посмішку! Бажаю тобі зустріти справжню, глибоку любов, а найголовніше – нехай вона буде взаємною і приносить лише позитивні емоції!

Дивіться також:  Вітання жінці з Трійцею