Прикольні привітання з Днем медичного працівника

Підготували для вас гарні Прикольні привітання з Днем медичного працівника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Низький уклін всім вам, всім хто носить білі халати! Усім медикам, які кожен день живуть для інших! Які дарують надію на життя, на майбутнє. Які допомагають всім хто того просить. І при цьому самі залишаються щасливими від того, що можуть допомагати людям. Ваші серця, це сховище терла, любові, не вимагають взамін абсолютно нічого! Щастя вам наші рідні рятувальники, наші супер мени. Ви для нас, чудо в образі людини! Зі святом вас, наші медики!

Вітаю з Днем медичного працівника! Якщо недуга захопить тіло — я не займуся самолікуванням, а без зволікання звернуся до тебе, і тоді неодмінно скоро знову буду на ногах! У своє професійне свято прийми від мене найкращі і найтепліші побажання! Щастя тобі, довгих років, гарного настрою, палкого кохання і здійснення мрій!

У народі кажуть: якщо хворий дуже хоче жити, то медицина безсила! Дорогі доктора, вітаємо з Днем медичного працівника і бажаємо відповідати, давати пацієнтам реальний шанс на одужання! Проявляйте турботу не тільки про здоров’я хворих, але й про своє особисте. Нехай у ваших холодильниках, крім шоколаду і коньяку, вручених в знак подяки, зберігаються і нормальні продукти, куплені за гідну зарплату!

Не на латині, але просто, по-дружньому я хочу привітати тебе з Днем медичного працівника! Як добре, що твій вибір припав саме на цю професію, і тепер можна не боятися занедужати! Сьогодні я шлю тобі палкий привіт і найкращі побажання, які, до речі, не менш корисні, ніж вітаміни! Посміхнися, живи довго, і нехай реалізуються всі мрії!

Дякую вам, лікарю, за рецепт, пораду і участь! Дозвольте привітати вас з Днем медичного працівника! Нехай і вам життя випише рецепт щастя і на додачу до нього нагородить удачею і гарним настроєм, щоб ніколи не траплялося приводів для смутку, але для посмішки їх було 365 році і ще більше! Будьте коханими, вірні своїм ідеалам і завжди вірте в свій вірний і ясний шлях!

Дивіться також:  Привітання з Ханукою

Лікарів не бояться і не бояться лише ті, хто жодного разу не був їхнім пацієнтом. Вітаю з Днем медичного працівника — святом однією з найбільш грізних, але шанованих і затребуваних професій. Бажаю нести своє почесне звання з гордістю і ніколи не втрачати натхнення.

З будь-яким недугою – ти непримиренний борець. Можна піти від тебе без надії на одужання? Звичайно, ні! За це я і люблю тебе і дуже поважаю! Сьогодні, у свято всіх медичний працівників – прийми мої вітання! Від всього серця, що б’ється зараз в нормальному ритмі, я бажаю тобі успіхів та благополуччя!

Людське життя — безцінне, а медицина, підтримує її, на жаль, немає. Тому всім, причетним до цієї найважливішою професії, бажаю задовольнити потреби і лікарів та пацієнтів! А саме — безкоштовної медичної допомоги та необмеженої заробітної плати! З Днем медичного працівника вас!

У День медичного працівника бажаю терпіння і натхнення. Щоб не обіцяти великої кількості відвідувачів, які не завжди бувають здоровими, бажаю продуктивної діяльності, що приносить блискучі результати. Нехай задоволення пацієнтів стане запорукою успішної кар’єри.

Того, хто клопочеться про наше здоров’я, тому, хто підбирає найдієвіші ліки, того, хто поспішає на допомогу в білому халаті, в День медпрацівника – наші сердечні вітання! Нехай у вашому житті ясно світить сонце щастя і не трапляється бур! Нехай здійснюються всі мрії — і дивом і вашими працями зцілюються всі пацієнти!