Прикольні привітання молодим

Підготували для вас гарні Прикольні привітання молодим, своїми словами українською мовою, в прозі.

Для вас прийшла важлива сімейна пора — пора, коли для самого близької людини не шкода віддати життя, але шкода останнього шматка шоколаду та запашного ляща.

Все, ось ви і окольцованы назавжди. Ви — пташки в сімейному клітці. Так нехай дверцята в ній буде завжди відкрита, а бажання покинути не настане ніколи!

Бажаю вам сімейного згоди: нехай чоловік пам’ятає, що жінка завжди права, а дружина не сумнівається в тому, що повернула голову сім’ї в потрібну сторону!

Дорога кохана парочка!

Пам’ятайте, що розкидані шкарпетки і немитий посуд завжди можна замаскувати пристрасним поцілунком любові. Адже шлюб — це союз двох розуміють щасливчиків.

Дорогі молодята, вітаю вас. З цього дня у вас починається «чорна» життя: тепер ви будете відпочивати на Чорному морі, їздити на чорному Мерседесі і їсти чорну ікру ложками.

Сім’я — це маленька планета в життєвій всесвіту. Бережіть її від сміття з образ і недомовок. Нехай вона процвітає і світиться від вашої любові і миру.

Вітаю з днем весілля, молодята! Нареченому мої вітання з тим, що викрав з-під носа холостяків саму завидну красуню, ну, а наречену з тим, що зуміла заманити в свої жіночі мережі такого доброго молодця! Будьте щасливі, воркуйте, немов голубки, і ніколи не втомлюйтеся говорити про кохання і солодко цілуватися!

Дивіться також:  Оригінальні привітання на весілля