Прикольні привітання брату з 23 лютого

Підготували для вас гарні Прикольні привітання брату з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ти схожий зі мною, брат. Плачеш над серіалами, ділишся кулінарними рецептами, але ніколи не перестанеш бути для мене чоловіком. З 23 лютого!

З 23 лютого! Бажаю, брат, щоб ти ризикував тільки на любовному полі бою і нехай перемога завжди залишається за тобою, адже героїзм — твоя друга натура.

Милий брате, вітаю тебе з 23 лютого. Нехай від твого прицільного потрапляння впадуть до ніг самі прекрасні дівчата, нехай ніжні смс валують про поповнення рахунку, не замовкаючи. Бажаю, щоб робота була такою цікавою, щоб ти не хотів йти додому.

Мій Захисник, найкращий Брат! Ти мені дорогий, як вишня гусениці! Щільно їж, цікаво відпочивай, подорожуй і пам’ятай — все це треба робити зі мною!

Братику! Бажаю гідно зустріти 23-е лютого з вірними друзями, з’їсти невелику пляшечку і на милочку! Про мене не забувай. Посилки надсилай!

Як кінь любить сіно, так і я тебе Братик! Зі святом! Нехай зграї довгоногих тіток не дають твоєму серцю спокою. А пишногруді дівчата летять до тебе, як бджоли на мед!

Мій дорогий братан! У прекрасне свято 23-е лютого, як справжньому, сміливому чоловікові бажаю бути стійким, невтомним хоч з жінкою хоч з ворогом!

Дивіться також:  Привітання хлопчикам з 23 лютого