Прикольні поздоровлення з 23 лютого

Підготували для вас гарні Прикольні поздоровлення з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Чисто по-чоловічому, 23 Лютого бажаю тобі бути настільки суворим щоб продавщиці тобі даром вкусняхи в магазині віддавали. Будь настільки красивим, щоб дівчата самі до тебе додому приходили. Будь настільки фартовим, щоб гроші тобі прилипали не тільки до рук, але і до п’ят.

Вітаю тебе, відважний воїн, брутальний чоловік, надійний друг. Зі святом! Бажаю з гідністю пройти всі випробування і бути непереможним.

Віддаємо честь гідного хлопця! Ти – чоловік, герой! У лютневий день співаємо гімн, яка славить відважне твоє серце і безстрашну душу. Нехай життя радує безперестанними грошовими атаками, карколомними залпами любові і салютами з яскравих подій.

Погуляти, захисник наш, на славу, на 23 Лютого від усього серця бажаю тобі я. Нехай шампанське рікою і сміх красунь заводний. Щоб в кишені гроші не закінчувались і веселощі тривало вічно. Бажаю тобі справжніх друзів, вірну дружину і повна відсутність невдач в житті.

Сердечно вітаю кращого чоловіка в світі, так що я мелочусь — у Всесвіті з 23 Лютого. У цей приємний і дуже чудовий день я бажаю тобі досягти недосяжного – заробити стан більше ніж у Трампа, знайти собі дівчину 90-60-90 з добрим серцем і кайфувати від життя.

Сьогодні у сильної половини нашої Батьківщини, свято – День захисника Вітчизни, а значить прийшла пора вітати і хвалити наших дорогих чоловіків не шкодуючи епітетів! В урочисту хвилину, ми хором бажаємо завжди бути в строю, навіть якщо ти жодного разу не генерал, бути сміливим і розумним в кожному рішенні, в міру серйозним і добродушно-веселим!

Ох, що ж тобі побажати в 23 Лютого, окаянний? Та щоб тобі щастя не поміщалося в двері, так щоб начальник шанував і поважав. Та щоб тобі повно їжі в будинку було і сьогодні, і в будній день. Так щоб долари картатими сумками в шафу ховав. Зі святом!

Дивіться також:  Офіційні поздоровлення з 23 лютого

Вітаю з 23 лютого! Ну, що сказати тобі, захисник? Бажаю бути генералом свого життя, сміливо боротися за своє щастя, а захопивши останній бастіон – закріпити свій прапор і жити довго і весело! Нехай у твоєму житті буде місце і лихому подвигу і справжньої любові, яка, як відомо, вимагає від чоловіків справжньої мужності і великої кмітливості!

Доблесть істинно чоловіча в тобі є, дорогий! З 23 лютого! Нехай перед тобою попадають перешкоди, а широта душі буде відзначена орденами «Любові» і «Щастя», медалями «Радості» та «Тріумфу»! Нехай свято занурить в радість дружнього застілля з гучним веселощами!