Прикольні поздоровлення з 23 лютого другові

Підготували для вас гарні Прикольні поздоровлення з 23 лютого другові, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ми, справжні мужики, повинні бути першими і кращими завжди і у всьому. Ось і сьогодні, в цей святковий день, бажаю тобі бути кращим у выпивании звеселяючих напоїв, а завтра першим відійти від похмілля!

Коли доведеться тобі, друже, з сотню печенігів битися, так нехай не залишить тебе богатирська міць, та не підкосять коліна твої дубові! Зі святом захисника Русі нашої Матінки!

Друже, я вітаю тебе і бажаю бути завжди у відмінній формі. Нехай воші, лупа, остеохондроз, герпес, плоскостопість і геморой ніколи не стануть між тобою і захистом Батьківщини!

Захисник завзятий, зі святом тебе! Ти міцний хлопець, але я бажаю тобі тільки захищатися від панночок по-вуха в тебе закоханих.

Як богатир богатирю бажаю тобі три речі: особисте життя – бурхливої, як весняний водоспад, кар’єрного просування – швидкого, як зростання бамбука і успіху – великого, як Вінні Пух після обіду!

Один! Прийми від мене щире вітання з мужнім святом – 23-їм лютого! Бажаю невтомно жінок захищати і охороняти, і мати те, що охороняєш!

Дивіться також:  Прикольні поздоровлення колегам з 23 лютого