Прикольні поздоровлення колегам з 23 лютого

Підготували для вас гарні Прикольні поздоровлення колегам з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Щоб з гордістю носити звання захисника, потрібно захищати нас від усіх бід! Тому до начальства «на килим» підеш ти! Зі святом! Кріпись!

Захиснику, колезі дорогому, в цих рядках привітання летить. Щоб щорічно ти не забував на 23 лютого про нас, твоїх друзів. Щоб разом ми, як на роботі, шукали пригод на полюванні. Щоб у лазні ми поправляли здоров’я. А дружини щоб за прихід з роботи в пізню годину ніколи нас не лаяли.

Немає більш цінного співробітника, ніж чоловік 23 лютого. Ти сьогодні ввічливий і уважний до всіх (іншими словами — непрацездатний), несеш позитив та хороший настрій в колектив, даруєш всім передчуття свята і банкету. Успіхів тобі, колего!

Вітаю тебе з святом мужності і відваги, 23 лютого! І нехай мої тендітні плечі частенько несуть на собі ношу твоїх недоробок, а твоя багата фантазія забезпечує алібі на всі випадки життя, ти все одно найкращий чоловік у нашому колективі!

Тільки 23 лютого ми згадуємо, що серед нас чоловік. Немає кращої подруги для нас, ніж ти. Завжди выслушаешь, порадиш. Ти краще нас розбираєшся в моді і стилі. Ми слухаємо твою музику і готуємо тобі кави. Зі святом, наш скарб, наш колега!

Дивіться також:  Прикольні поздоровлення з 23 лютого