Прикольні поздоровлення хлопчикам з 23 лютого

Підготували для вас гарні Прикольні поздоровлення хлопчикам з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогі хлопці! Бажаємо, щоб День 23 лютого був у 23 рази більше пощастило попередніх. Отримайте 23 посмішки, 23 подарунка, 23 смс, 23 лайка і 23 визнання в любові. Запам’ятайте як щедрий це свято на сюрпризи, щоб з радістю відправитися служити нашій Батьківщині!

Хлопці, вітаємо вас з 23 лютого! І нехай ваші віджимання нам нагадують коливання, а підтягування на турніку, схоже на прапор на вітрі, ви для нас найбільш мужні і спритні. Будьте надійними, як антивірус, і сильними, як олімпійські чемпіони.

Коли ми закінчимо школу, то будемо згадувати ваші подвиги на перервах і уроках. Можемо зізнатися, що навчили вас бігати (тікаючи від вас), віджиматися (віджимаючись краще вас) і стріляти (ховаючись від закоханих поглядів). З 23 лютого, воїни! До Армії готові.

Як часто в школі ви проявляєте героїзм, підказуючи на уроці, списуючи з телефону в нелюдських умовах, проявляючи чудеса військової тактики для зриву занять! А ваші хитрощі у приховуванні доказів від батьків — справжня стратегія. З Днем 23 лютого, хлопці!

Захисники та серцеїди — наші чоловіки! Найсміливіші, найвідважніші в школі. Поки до армії ще далеко, то захищайте нас від двійок, даючи списувати і ходіть до дошки замість нас! А ми будемо пишатися нашими чоловіками і вас в образу нікому не дамо! Зі святом!

Дивіться також:  Гарні поздоровлення з 23 лютого