Прикольні побажання

Підготували для вас гарні Прикольні побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

У найщасливіший день — самі чудові побажання: щастя, ніжності, виконаних бажань і завжди чудового настрою!

Бажаю, щоб кожен день починався з посмішки і з очікуванням неймовірного життєвого епізоду! Нехай буде заради кого прокидатися. Нехай тільки привабливі і радісні емоції чекають постійно за поворотом.

Улюблені мої батьки, вітаю вас! Ви прищепили мені найцінніші якості в життя, навчили дисципліні і відповідальності. Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів в особистому житті і на роботі, досягти кар’єрного росту.

Бажаю кохання, гарного настрою, багато посмішок і великого-великого щастя! Ще здоров’я і масу чудових емоцій!

Благополуччя – величина непостійна. Воно то є, то його немає. Але коли воно є, це завжди, як подарунок долі. Бажаю, щоб доля частіше пестила тебе такими подарунками!

Нехай всі твої мрії неодмінно збудуться, все, що загадано, обов’язково здійсниться! Усмішок, щастя, радості та веселощів!

В цей чудовий святковий день прийми щирі побажання щастя, радості і здоров’я! Незмінного добробуту, нескінченного потоку достатку, довгих років життя, повної радісних хвилин!

Бажаю, море добра, океан удачі і цілу гору щастя! Нехай гроші ніколи не кінчаються, здоров’я не зменшується, а настрій завжди буде святковий. Нехай доля тебе щиро любить, а все хороше в твоєму житті зростає день за днем!

Весь світ лежить біля твоїх ніг, всі дороги лише для тебе. Бажаю тобі піти правильній дорозі та взяти від життя все, що тільки можна. Бажаю тобі не збитися, не заблукати, а йти прямо і з гордо піднятою головою. І нехай на цьому шляху тебе супроводжують надійні і вірні друзі!

Нехай ваше життя буде чистим, як крапля джерельної води, а щастя грайливо, як шампанське в кришталевому бокалі!

Дивіться також:  Привітання з річницею весілля