Прикольні оригінальні привітання з днем народження – найкращі побажання

Підготували для вас гарні Прикольні оригінальні привітання з днем народження – найкращі побажання, своїми словами українською мовою, в прозі.

Давайте вип’ємо за слово з трьох букв, яке ми всі знаємо з дитинства, яке так люблять жінки і так бережуть чоловіки. Так вип’ємо ж за МИР !!!

Приймай вітання! Життя схожа на пазл, так нехай в твоїй — всі шматочки будуть на своїх місцях!

Людина стає старим тільки тоді, коли минуле починає викликати більше радісних емоцій, ніж сьогодення. Бажаю тобі, щоб думки про сьогодення і майбутнє завжди тільки радували!

У День народження від душі бажаю тобі:
затишних вечорів і відчайдушних вечірок;
дружніх посиденьок з друзями і захоплюючих подорожей;
насиченою успішної роботи і розслабленого тихого відпочинку в колі родини!
А також:
Блискучих креативних ідей, міцного здоров’я, матеріального благополуччя, божевільною удачі, Любові…
Загалом, нехай у твоєму життєвому коктейлі все буде по ТВОЄМУ смаку і в потрібних ТОБІ пропорціях!

Ну ось, чергове безглузде привітання, думаєш ти. Так нехай моє привітання буде для тебе особливим! Бажаю тобі всього самого незвичайного в житті. Але обережніше: мрії збуваються!

Ну хіба можна знайти на планеті прекрасніше людини ніж ти?! Чудесна душа, сонячний погляд і добрейшее серце, і все це в одній людині! Бажаю, щоб душа не знала сумі, очі не бачили сліз, а серце завжди співала від щастя!

Кожен з нас народжується, щоб бути щасливим. Для цього потрібно знайти своє покликання в житті і йти за покликом серця. Бажаю знайти свою дорогу, яка приведе до заповітних цілей та здійснення найсміливіших мрій. Натхнення, гармонії і побільше радісних подій у житті! З Днем народження!

З персональним новим роком! Бажаю твоєму організму злагодженості та надійності, а душі щедрості і краси! Нехай успішно включається нова програма і чарівний пендель дає тобі поштовх до досягнення свого власного щастя.

Дивіться також:  Привітання з днем народження хрещеному не у віршах

Нехай у тебе буде стільки здоров’я, скільки бажає тобі мама! Нехай у тебе буде стільки сили, скільки бажає тобі дружина! Нехай у тебе буде стільки щастя, скільки бажаю тобі я, з Днем народження!

З днем народження! Нехай світ відповідає на всі твої прохання і виконує всі мрії! Шлю тобі промінчики сонця у цей прекрасний день! Лови!