Прикольні короткі привітання з Днем народження своїми словами

Підготували для вас гарні Прикольні короткі привітання з Днем народження своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Чомусь сьогодні з самого ранку дуже хочеться тобі написати. Ось тільки не зрозумію, чому… Що ж сьогодні за свято? Різдво? День праці? 300-річчя першого ліфта? Точно, сьогодні ж твій день народження! Вітаю!

Від усієї душі бажаю щастя і здійснення бажань! Нехай життя, як яскрава мозаїка, складається з світлих фарб радості, незабутніх подій, а кожен новий день дарує удачу і прекрасний настрій!

Вітаю з днем народження! Нехай твоя життєва чаша буде переповнена щастям, здоров’ям і любов’ю! Нехай всі твої бажання збудуться! І хай у тебе все буде так, як ти того хочеш!

Бажаю вам 12 місяців без хвороби, 53 тижня всього хорошого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 315360000 секунд приємних моментів.

Бажаю, щоб відчуття радості наповнювало тебе постійно, а День народження був всього-лише зайвим приводом зібратися!

З Днем народження! Вдихай аромати життя на повні груди і даруй щирі посмішки оточуючим. Знаю, у тебе все складеться чудово!

Нехай у тебе буде стільки здоров’я, скільки бажає тобі мама! Нехай у тебе буде стільки сили, скільки бажає тобі дружина! Нехай у тебе буде стільки щастя, скільки бажаю тобі я, з Днем народження!

Бажаю тобі всього самого незвичайного в житті. Але обережніше, адже мрії збуваються!

Нехай все життя очі сяють щастям, адже щастя шукають всі люди. Нехай йому у тебе сподобається і воно тебе не покине!

Бажаю, щоб твоє життя була брудною і темною… Щоб грошей як грязі, а від щастя в очах потемніло!

Дивіться також:  Красиві привітання з Днем народження своїми словами