Побажання спокійної ночі

Підготували для вас гарні Побажання спокійної ночі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Не дарма кажуть, що ніч така загадкова і несе у світ романтику. Адже вдень нам колись мріяти, думати про приємне. Вдень у нас купа справ. А от уночі, коли ти просто валяєшся в ліжку і думаєш про те, такому особливому для тебе… Так от, нехай кожна ніч наближає тебе на один крок до досягнення своєї мрії. Кожна зірочка посилає тобі заряд бадьорості на наступний день, а місяць наповнює твою душу і серце, найпрекраснішим почуттям — любов’ю. Спокійною і приємною ночі.

Тебе кличе чарівний світ сновидінь, де мавки кружляють в прекрасному танці, а Білий Кролик розмовляє з Чеширським Котом. Нехай твоя подушка буде м’якуватій, ковдру затишним, а ніч подарує безтурботність і сил для нових фантастичних звершень.

Бажаю тобі, щоб цей день закінчився, обов’язково теплим і затишним вечором. Щоб ніч була прекрасна, наповнена добротою, а всі тривоги минулого дня залишилися в минулому. Спокійного сну!

Проводячи з тобою дивовижні дні, хочеться продовжити їх в запаморочливі ночі і мріяти про добрих утрах! Спокійної ночі!

Нехай нічний морок нічний від буденних негод ніжним покривалом сну, тіло і душа поринуть у вир. Бажаю безтурботного відпочинку в царстві Морфея, світі фантазій і мрій, щоб набратися життєвих сил і отримати заряд натхнення на завтра.

Ось і догоріли залишки дня, на землю зійшов сірий вечір. Нехай старий день понесе із собою всі тривожні думки і переживання. А ти, загорнувшись у ковдру, закрий очі і віддайся безтурботного сну. Нехай тобі неодмінно присниться щастя. Спокійної ночі.

Нехай твої сни будуть солодкими і ароматними, як квітковий нектар. Нехай вони будуть яскравими і кольоровими, як веселка після теплого літнього дощу. Спокійної ночі!

Дивіться також:  Привітання з Вознесінням Господнім своїми словами

Добраніч, моя рідна. Нехай тобі присниться наша, поки ще маленька, але дружна сім’я.

Вночі грань світу відкривається нам зовсім з іншого боку. Світ стає таким романтичним, загадковим. І нарешті, після важкого трудового дня, можна лягти в свою улюблену постіль і просто розслабитися, закрити очі і покинути цей світ до сходу сонця. Я бажаю тобі спокійній і приємній ночі. Нехай твоє тіло, душа і розум відпочинуть від денної суєти, і поринуть у сон. Нехай мільйони яскравих зірочок підморгують тобі і приносять по маленькому шматочку щастя кожна.

Ось згущується ніч і таємничою гостею входить в будинку. Нехай буде вона безмежно добра до тебе, влаштує містечко для відпочинку, накриє покривалом млості, поставить ангелів, які будуть тихо наспівувати про нескінченне щастя і любов в твоїх чарівних снах.

Спокійної ночі! Нехай вона принесе тобі лише самі красиві і яскраві сни. Нехай дасть тобі сил і енергії для завтрашнього, прекрасного дня.

Нехай ніч захопить тебе у свій світ, сутінки ніжно загортають, укачивают, заколисують, не викликаючи страху. Душа нехай захоплено подорожує по своїм маренням, а кожна клітинка насолоджується розслабленістю і млістю, насичується богатирською силою.

Нехай яскрава місяць не заважає твоєму солодкому сну, бажаю ніжних і барвистих снів!

Ось і закінчився довгий день, повний подій і яскравих вражень. Прикрий втомлені очі і тебе захопить за собою нічний сон, казковий і неповторний. Нехай він буде добрим і кольоровим, а вранці ти прокинешся в чудовому настрої. А поки – спокійної ночі!