Побажання солодких снів на ніч

Підготували для вас гарні Побажання солодких снів на ніч, своїми словами українською мовою, в прозі.

Спокійної ночі! Нехай твої мрії будуть самими солодкими. Нехай завтрашній ранок принесе удачу і щастя, а все розчарування, образи і тривоги залишаться в минулому.

Спокійної ночі! Хай місяць усміхається в твоє вікно, нехай твої сни будуть добрими, а завтрашній день принесе тільки щастя!

Сонце вже давно солодко спить, а ти, моє сонце, чому ще не спиш. Відкладай всі справи на завтра і давай лягай спати. Адже так приємно опинитися в рідному ліжку, просто закрити очі і не бути залежним від часу. Просто відкласти всі проблеми, суєту і справи до завтра, переключити свій мозок на заслужений і довгоочікуваний відпочинок. А ніч принесе тобі ключик до вирішення всіх проблем. Спокійної ночі.

Місто накриває загадкова темна ніч – володарка сновидінь. Залиш у дні всі проблеми та печалі, відкинь тривожні думки і поринь у безодню райдужних снів. Нехай тобі спиться солодко – солодко… добраніч!

Бажаю тобі самій м’якою, теплою і спокійної ночі! Найсолодших і гарних снів. Щоб завтра настав один з найкращих і найяскравіших днів в твоєму житті!

На землю тихенько спускається ніч… Згасли вогні і на небі засяяли яскраві зірки. Я хочу побажати тобі спокійної ночі! Закривай очі – настав час дивитися найсолодші сни, щоб завтра з посмішкою зустріти ранок. Відпочинь і з новими силами продовжити захоплюючу подорож по життю.

Добраніч і приємних сновидінь! Спи міцно до світанку і нехай ніщо не потривожить твій спокій, не перерве чарівні, кольорові сни. А вранці ти прокинешся відпочив і піднесеним. Ну а поки – засинай…

Засинай, спокійної ночі! Навіть якщо спати не хочеш – оченята закривай… Відпочинок людям потрібен дуже, після важких буднів, після яскравих вражень і хвилюючих подій кожна клітинка тіла хоче відпочити, а для цього потрібно просто закрити очі і відправиться в дивовижне царство снів! Спи солодко!

Дивіться також:  Привітання з Днем працівників дорожнього господарства

Спи солодко в своєму ліжку. Нехай сняться кольорові сни, а тиша заспокоює і заколисує тебе. Відкинь тривоги і хвилювання, йди в обійми Морфея – бога сну… Він наповнить тебе енергією, так необхідної для зустрічі нового дня. Добраніч тобі!

Ось і підходить до кінця вся денна суєта, і плавно настає ніч, всі готуються до сну. Нехай сьогодні тобі присниться особливий сон, який змінить в подальшому твоє життя і подарує тобі знак, який так потрібен тобі. Бажаю тобі гарненько виспатися і з новими силами, з радістю в душі почати новий день. Закрий очі і мрій, просто мрій, перенесися в ту реальність, де хочеш опинитися. Солодких снів.