Побажання сину

Підготували для вас гарні Побажання сину, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогий синочок, бажаю тобі бути таким же сильним, як твій батько, красивим, як сестра, мудрим, як дідусь і добрим як бабуся. Всього тобі найкращого: відданих друзів, вірної дівчини і успіхів у всьому. Досягай всіх своїх цілей і гордо носи прізвище твого батька.

Любий мій, коханий синку! Спасибі тобі за те, що радуєш мене своїми значними успіхами, слухаєш мої поради. Бажаю тобі постійної удачі, надійної підтримки твоїх вірних друзів. Будь розсудливим і цілеспрямованим. Нехай доля буде до тебе прихильною і подарує тобі любов і щастя!

Коханий мій синку! Бажаю тобі щастя, удачі і успіхів у всіх твоїх починаннях! Нехай у тебе все виходить легко і швидко. Я всією душею вболіваю за тебе. Що б не сталося, знай, я завжди поруч, і ти можеш розраховувати на мою підтримку.

Дорогий синку, час пролетів непомітно, ти вже став зовсім дорослим. Бажаю тобі успіхів у навчанні, спорті, і в роботі. Нехай друзі стануть для тебе міцною опорою і пройдуть з тобою через все життя. Бажаю тобі знайти хорошу дівчину, яка буде тебе любити, як я люблю твого батька.

Синку, я бажаю тобі багато мріяти. Тому що, коли людина мріє, він знає, чого він хоче, а це вже не мало. І знай, що у всіх твоїх добрих починаннях я на твоїй стороні.

Синку, іноді ми з тобою не хочемо чути один одного, сваримося і дратуємося через дрібниці, але знай, що який би шлях ти не вибрав, я зможу підтримати тебе. Лише б тільки він приніс щастя, дружбу і доброту. Цінуй все світле, що тобі дарує доля.

Дивіться також:  Оригінальні привітання з Вербною Неділею

Мій хлопчик, рости здоровим і міцним. Хай у тебе будуть справжні вірні друзі і ти сам стань комусь надійним плечем і відданим другом. Ти в нас розумний хлопчик і ми раді, що у нас такий здібний дитина. А головне, що ми любимо в тобі твій щирий гумор і життєлюбність. Залишайся таким, завжди.

Синку, радість моя, від усього серця бажаю тобі добра. Нехай доля благоволить тобі, посилає добрих людей і приємні події. Будь сильним і мудрим. Сильним для всіх, хто любить тебе і кого ти любиш. Мудрим — для свого спокою, впевненості і удачі.

Синку, ти – моя головна гордість, моя опора і підтримка! Я бажаю тобі завжди залишатися сильним, сміливим і відважним. Ніколи не бійся труднощів і не звертай зі своєї дороги! І, звичайно, будь щасливий і здоровий! А все інше обов’язково додасться!

Синку! Бажаю, щоб друзі були надійними, а улюблена — ніжною і вірною. Нехай ніколи не подме в спину злий вітер зради. Став сміливі цілі і добивайся їх — немає таких вершин, які б не здалися під твоїм напором! Вір в свої сили!