Побажання на випускний бал

Підготували для вас гарні Побажання на випускний бал, своїми словами українською мовою, в прозі.

Ось і закінчився черговий етап у Вашому житті. Ви переходите на більш доросле життя, відповідальну. Тому ми хочемо Вам сказати напутні слова. Ідіть завжди за своєю мрією і не відступайте, знайдіть щастя в житті і не пропустіть його. Удачі і успіхів Вам в хоч і складне, але дуже цікаве життєвому шляху.

Випускний — пам’ятна подія в житті кожного. Залишаючи стіни навчального закладу, ми вступаємо в нове життя. Так нехай сьогодні кожен з нас зможе з упевненістю сказати, що майбутнє у нього буде світлим, а плани грандіозними. Нехай все, що побажають нам сьогодні, збудеться, а люди, сказали теплі слова, не забудуться.

Вітаємо з закінченням школи і бажаємо, щоб дорога у доросле життя йшла по квітучому саду, щоб карета життя легко і щасливо віз тебе по життєвих дорогах, долаючи всі перешкоди і труднощі, щоб поруч були всі, в кого ти потребуєш. Удачі тобі і благополуччя!

З випускним! Для молоді, як відомо, відкриваються всі двері. Нехай же двері, які ви виберете, приведуть вас до щастя, радості і звершень. Нехай те, чого ви досягнете, змусить ваших рідних та ваших вчителів пишатися вами і згадувати з ностальгією роки до випускного.

Нехай сьогодні особливо яскраво світять зірки, осяваючи таємничим світлом дорогу, на яку ви тільки починаєте. Нехай буде вона рівною і гладкою, як стрічки випускників, що зараз на вас. Хай буде ваше життя настільки ж кипучої, як шампанське у вашому келиху, і такою ж красивою, як перша шкільна любов.

Дорослі наші хлопці, залишаючи шкільний клас, ми хочемо, щоб Ви знайшли свій єдиний правильний шлях і не звернули з нього ні за яких обставин. Нехай Ваші амбіції будуть високими, але доля прихильно дозволить усім мріям збутися.

Дивіться також:  Привітання з Днем вихователя

Дорогі хлопці! Ви тепер не просто випускники, ви — молодь, перед якою відкриті всі двері. Попереду вас чекає довгий, тернистий шлях дорослої людини. Постарайтеся зробити правильний вибір, не оступитися і не звернути на півдорозі.