Побажання мамі

Підготували для вас гарні Побажання мамі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Матуся, нехай твої очі плачуть тільки від радісних миттєвостей і щасливих хвилин, твої руки нехай ніколи не знають важкої і виснажливої роботи, душа твоя тільки посміхається, дивлячись на наші успіхи і удачі.

Матуся! Величезного тобі здоров’я, поменше щоденних турбот і побільше сонячних і радісних днів. Ми щасливі, коли бачимо твою посмішку.

Мамуль, нехай на роботі тебе так само цінують, поважають, люблять і прислухаються до твоїх порад, а я постараюся ніколи тебе не засмучувати поганими новинами і завжди буду піклуватися про тебе.

Мама, нехай весняними квітами пахне кожне твоє ранок, радісними очікуваннями буде наповнений день і тільки спокій приносить вечір.

Твої руки завжди найніжніші. Твій голос завжди самий м’який. Твоя турбота загоряється вогником щастя в наших очах. Мамо, будь щаслива й здорова. Ми дуже тобою шануємо, цінуємо кожну мить поруч з тобою і пам’ятаємо кожне твоє обійми.

Бажаю тобі добра, незабутніх вражень і багато добрих слів! Нехай небеса прихильні тобі і всі дороги відкриті! Мудрості, мама, довгих років життя, відмінного здоров’я, благополуччя! Будь весела і усміхнена! Знай: я люблю тебе! Дуже.

Рідна, єдина моя і всепрощающая мама, хочу побажати тобі ніколи не сумувати, завжди радіти життю і подій, нехай ангел-охоронець оберігає від недобрих і заздрісних людей.

Мамусю, мій самий розуміє, рідний, улюблений і незамінна людина на землі! Хочу побажати тобі неубывающего здоров’я, нехай воно постійно буде з тобою, ну а відмінний настрій я тобі забезпечу сама.

Матуся! Бажаю здоров’я і гарного настрою, всіх благ і задоволень життя, злагоди і домашнього затишку, любові і людського щастя!

Матуся! Мій самий близький, самий мудрий і кохана людина! Бажаю тобі міцного здоров’я, щастя нескінченного, вічної молодості, кипучої енергії і розкішних подарунків від долі на свята і просто так!

Дивіться також:  Зворушливі поздоровлення з днем народження мамі