Побажання колезі

Підготували для вас гарні Побажання колезі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Колега! Мені нескінченно пощастило працювати з тобою рука об руку! Ти завжди допоможеш в скрутну хвилину, підставити плече, не підведеш. Я щиро бажаю тобі щастя, справжніх друзів і кар’єрного зростання! Досягай вершин, ти цього заслуговуєш, як ніхто!

Вітаю! Хай життя не обмежується канцелярськими кнопками і робочими завданнями! Бажаю шикарного відпочинку, яскравих емоцій, веселих друзів і цікавого проведення часу! Нехай зарплата зростає швидше, ніж кількість зірок на небі в самий ясний вечір!

Колега! Бажаю, щоб кожен твій робочий день починався з наказу про подяки, тривав розпорядженням про призначення великої премії і закінчувався постановою про підвищення окладу! Будь кумиром колег, улюбленцем керівництва і улюбленцем долі!

Бажаю своєму товаришеві по роботі успіхів на цій самій роботі. Нехай шеф нарешті тебе підвищить і підніме зарплату. Бажаю міцного здоров’я, на нашій роботі без нього не обійтися. Продовжуй далі йти до мети, тебе чекає успіх, головне – не зупинятися.

Бажаю успіхів в роботі! Нехай геніальні ідеї народжуються в твоїй голові частіше, ніж у твоїх колег, нехай начальники дивляться на тебе ласкавіше, нехай фінансовий відділ не шкодує грошей на реалізацію твоїх проектів, нехай при всьому при цьому у тебе не поїде дах від радості!

Працюючи з тобою, я мимоволі стаю свідком, а іноді порадником твоїх життєвих подій. Тому бажаю, щоб приводом для обговорення перестало бути твоє здоров’я і неприємності з причини їх відсутності. Бажаю обговорювати лише успіхи і нові придбання.

Так палахкотить праведний гнів начальства над відділом тільки у Вашу відсутність! Так згадається йому Ваше прізвище першої при думці про преміювання! Хай проллється на Вас з директорських вуст рясною дощем похвала, і щоб улюблені колеги оцінили і пробачили!

Дивіться також:  Привітання з днем народження чоловікові колезі своїми словами

Щиро хочу побажати Вам, колего, затишку, тепла, світлого настрою в особистому житті і в наших непростих трудових буднях. Нехай не торкнеться Вашого великого серця начальницький гнів або сердите слово, хай тільки добрі слова супроводжують Вашу працю!

Цим світом править краса, кожним променем світла, кожним листочком у лісі, кожною краплею води. А дівчата, це найпрекрасніші створіння на землі, а ти з них, безсумнівно, королева. Тому залишайся завжди такою ж красивою і чарівною!