Побажання коханому в прозі

Підготували для вас гарні Побажання коханому в прозі, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогий чоловік, бажаю тобі міцного здоров’я, великих успіхів на роботі та в інших сферах життя, здорових батьків, ну а все інше в тебе вже є. Кохання у твоєму житті, як і раніше, буде дуже багато. Я вже про це подбаю. Загалом всього тобі самого самого, мій хороший.

Я бажаю тобі щастя! Але, так як щастя для всіх різне, то я бажаю тобі саме такого щастя, яке згоден ти. Жити сьогоднішнім днем! Жити чесно, відкрито, радісно! Жити з любов’ю в серці і без каменя за пазухою!

Хочу привітати тебе і не говорити банальних речей, але розумію, що наш світ складається з банальностей, і найбажаніші слова — звичайні побиті фрази. Тому, коханий, не ганяйся за неабиякою оригінальністю, просто живи, просто кохай, просто будь здоров.

Будь щасливий мій дорогий і гаряче улюблений чоловік! Бажаю тобі здоров’я і успіхів у всіх починаннях. Починаючи з роботи, закінчуючи спортом та іншими захопленнями. Любові не бажаю, бо вона в тебе вже є. Я зроблю все, щоб ти відчував себе потрібним. Я люблю тебе!

Мій найголовніша людина на світі! Знай, моя ніжність зігріє в саму люту холоднечу, а любов вбереже від недобрих людей і подій. Нехай що замислюється — неодмінно збувається! Немає таких перепон, які ти не зміг би подолати, — ти можеш все!

Дивіться також:  Короткі прикольні привітання з Днем народження чоловікові