Побажання коханій

Підготували для вас гарні Побажання коханій, своїми словами українською мовою, в прозі.

Сонечко, бажаю тобі міцного здоров’я, успіхів на роботі, здорових батьків, менше негативних емоцій і побільше позитивних моментів. Нехай удача супроводжує тебе до кінця життя. Ну а любов без кордонів я тобі гарантую, можеш не сумніватися.

Я тобі покажу щасливий світ і подарую його тобі. В ньому радість і щастя, повноправні господарі, а ще в ньому панує сміх і веселощі. Тобі сподобається, я обіцяю.

Нехай я в тебе буду хороший! Решта — дрібниці.

З тих пір, як ми зустрілися, я кожну мить думаю про тебе. Мрію, щоб ти відчувала мою невидиму захист, мою любов. Нехай зустрічі і події не будуть для тебе випадковими і несуть позитивний заділ на майбутнє. Хочу, щоб там знайшлося місце і для мене.

Ти моя королева, королева краси, королева грації і королева моїх мрій. Ти правив моїми думками і почуттями, і мені це шалено подобається. Ти в кожній моїй фантазії, ти в кожному моєму сні. Я люблю тебе, моє високість, улюблена і єдина королева мого серця.

Єдина моя! Хай дні твої будуть світлі і ясні, в очах стрибають смішинки, а на оксамитових щічках при погляді на мене розквітають від посмішки ніжні ямочки. Нехай відчуваєш ти мою любов і турботу, де б я не був, знай, мої думки тільки про тебе!

Кохана моя, рідна! Бажаю тобі завжди залишатися такою ж красивою і чарівною, ніжною і лагідною, яка ти є. Бажаю, щоб кожен твій день був наповнений радістю і щастям! Ти — моє натхнення, ти — світлий маячок в моєму житті. Люблю тебе!

Дивіться також:  Привітання з Днем дільничного