Побажання хлопцеві

Підготували для вас гарні Побажання хлопцеві, своїми словами українською мовою, в прозі.

Хочу привітати тебе і не говорити банальних речей, але розумію, що наш світ складається з банальностей, і найбажаніші слова — звичайні побиті фрази. Тому, коханий, не ганяйся за неабиякою оригінальністю, просто живи, просто кохай, просто будь здоров.

Я бажаю тобі щастя! Але, так як щастя для всіх різне, то я бажаю тобі саме такого щастя, яке згоден ти. Жити сьогоднішнім днем! Жити чесно, відкрито, радісно! Жити з любов’ю в серці і без каменя за пазухою!

Поки ти молодий — цим треба користуватися. Треба веселитися і робити дурниці, треба щоб життя била через край! Тому нехай твоє життя буде бурхливим веселощами і дикою пристрастю і нехай зірки гойдаються на небі, а у сусідів рука відсохне стукати по батареях.

Мій найголовніша людина на світі! Знай, моя ніжність зігріє в саму люту холоднечу, а любов вбереже від недобрих людей і подій. Нехай що замислюється — неодмінно збувається! Немає таких перепон, які ти не зміг би подолати, — ти можеш все!

Будь щасливий мій дорогий і гаряче улюблений чоловік! Бажаю тобі здоров’я і успіхів у всіх починаннях. Починаючи з роботи, закінчуючи спортом та іншими захопленнями. Любові не бажаю, бо вона в тебе вже є. Я зроблю все, щоб ти відчував себе потрібним. Я люблю тебе!

Залишайся таким самим – самим рідним мені людиною. До тебе – моя безмежна ніжність. До тебе, мій погляд, повний любові. Про тебе мої думки і мої сни, тільки з тобою пов’язані мої мрії. Нехай далі наші життя будуть сплетені, а долі схожі, тому що ми дві половинки одного цілого, а значить, ми ніколи з тобою не втратимо один одного.

Дивіться також:  Побажання на випускний бал

Якщо ти будеш здоровим, то будеш сильним, а будеш сильним – будеш впевненим у собі. Будеш впевненим у собі – зможеш бути успішним в любові і справах! Бажаю тобі ніколи не забувати про своє здоров’я, берегти його і піклуватися про себе! Будеш здоровим – будеш щасливим!