Побажання другові

Підготували для вас гарні Побажання другові, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай у твоєму житті буде все так гармонійно і розумно, як у природі! Бажаю тобі гнучкості верби, мощі дуба і краси сакури! Бажаю стільки життєвих перемог, скільки зірок на небі і стільки грошей, скільки черепашок в океані! Живи так, щоб ніхто не заздрив, але всі захоплювалися!

Зі святом! Нехай дружні обійми, поцілунки і побажання зігрівають і надихають! Бажаю нових відкриттів, яскравих подорожей, несподіваних поворотів і дивовижних сюрпризів! Нехай життя буде яскравіше веселки і веселіше Єралашу!

Як кажуть філософи: «Якщо не можеш змінити обставини, зміни своє відношення до них». Ось і я хочу тобі побажати у всіх випадках життя бути оптимістом і у всіх подіях бачити для себе тільки світлі сторони.
Якщо звільнили з роботи – тепер є час поспілкуватися з друзями, якщо дівчина пішла до іншого, то нехай інший тепер і мучиться з її примхами. Бери приклад з мене. Якщо до тебе прийдуть гості, я зрадію, тому що всі частування і твою увагу дістануться мені.

Друже, бажаю тобі ніколи не сумувати і не опускати руки, а завжди йти до кінця, щоб здійснювати свої мрії, нехай навіть вони будуть здаватися нездійсненними. У тебе обов’язково вийде. Нехай твоє життя буде сповнене приємних і радісних моментів. Удачі!

Нехай у тебе буде стільки здоров’я, скільки бажає тобі мама! Нехай у тебе буде стільки сили, скільки бажає тобі дружина! І коли ти ввечері затримуєшся допізна, нехай станеться те, що подумала твоя дружина, але не те, що подумала твоя мама!

Друже! Бажаю тобі візок удачі, самоскид везіння і вагон щастя! Пакет доларів, валіза євро і мішок ощадних книжок! Невичерпне джерело сюрпризів, бурхливий фонтан радості і феєричний водоспад щастя! Нехай твоєю подружкою буде Фотуна!

Дивіться також:  Красиві вибачення

Якщо ти будеш здоровим, то будеш сильним, а будеш сильним – будеш впевненим у собі. Будеш впевненим у собі – зможеш бути успішним в любові і справах! Бажаю тобі ніколи не забувати про своє здоров’я, берегти його і піклуватися про себе! Будеш здоровим – будеш щасливим!

Дружба, нарівні з любов’ю, найпрекрасніше почуття на землі! Воно робить людей добрішими, чуйнішими, краще одним словом! І тому я хочу побажати тобі, щоб ніколи не пропадали ці прекрасні якості, і ти завжди залишався чудовим другом.

Що можна побажати людині, яка має гострий розум, надійне плече, міцні умілі руки і вірних друзів? Володіючи всім цим, він легко досягне і грошей, і кар’єри, і сім’ї. Тому, друже, я лише бажаю, щоб ти був здоровий. Все інше тобі воздасться.

Друже, бажаю тобі якомога більше красивих дівчат, товстого гаманця, здорових батьків і успіхів у роботі та спорті. Що стосується друзів, то тут можеш не турбуватися і покластися на мене, я ніколи не зраджу і пройду з тобою через все життя.