Побажання для тата

Підготували для вас гарні Побажання для тата, своїми словами українською мовою, в прозі.

Дорогий тато, я бажаю тобі стійкого імунітету до всіх неприємностей і засмученням. Не дай шанс чіпкою болячок зачепитися за тебе. Вір, що кращі сторінки твого життя ще не відкриті, а значить будь готовий пустити в свою біографію нові зустрічі і місця.

Любий татусь! Яке щастя, що ти у мене є. Ти собі не уявляєш, як для мене важливо усвідомлювати, що в моєму житті є чоловік, який завжди заступиться за мене, який вислухає мої проблеми і дасть мудру і добру пораду. Так просто, людина, яка старше, розумніше, сильніше мене і любить мене ні за що.
Дорогий мій тато! Бажаю тобі довго-довго залишатися таким же молодим, сильним, здоровим і веселим, як зараз!

Мій улюблений татко, бажаю тобі всього найкращого. Хай твоє серце не болить. Відчувай себе на 18 років, будь молодим в душі. Не лайся з мамою, вона тебе любить не менше за мене. Залишайся таким же ніжним, добрим, розумним, сильним і просто найкращим батьком на світі.

Татку, рідний мій, величезне спасибі тобі за розуміння, увагу та турботу. Я ціную все, що ти робиш для мене! Я тебе дуже люблю і поважаю! Бажаю тобі щастя, здоров’я, гарного настрою і великої удачі у всьому!

Дорогий тато, ти завжди був для мене як скеля, яка захищає від вітру і морозів молоде деревце, і я дякую тобі за це. І ще, мені дуже хочеться побажати тобі, ніколи не сумуй, будь бадьорим і веселим, і нехай твої діти ніколи не засмучують тебе!

Дивіться також:  Привітання з Днем працівників культури