Побажання батькам

Підготували для вас гарні Побажання батькам, своїми словами українською мовою, в прозі.

Рідні мої! Хай дні ваші будуть легкі і зігріті любов’ю, а холодні вітру ніколи не проникнуть в будинок! Нехай тільки радість, світлі спогади і райдужні надії живуть у ваших дбайливих батьківських серцях! Здоров’я, гармонії, сонячних днів!

Дорогі мої, улюблені мама і тато! Я дякую вам за любов і постійну турботу про мене. Бажаю вам щасливих і довгих років життя, відмінного міцного здоров’я, побільше радісних подій. Нехай тільки добробут, доброта і теплі душевні відносини оточують вас, і завжди буде затишним ваш будинок.

Бути батьком складно і відповідально. Виховувати дітей зовсім не означає з ранку до вечора читати їм «розумні» моралі. Треба бути прикладом для наслідування завжди і у всьому. Це непросто! Вірно! Тому виховання дітей треба починати … з виховання самих себе! Дайте можливість вашим дітям пишатися своїми батьками. І це – найкраще виховання!

Улюблені мої матуся і татусь! Вітаю вас з цією значущою для всіх нас датою, і бажаю ніколи не хворіти і ще довгі-довгі роки дивитися один на одного такими очима, що я вірю, що справжня любов існує!

Улюблені мої батьки, вітаю вас! Ви прищепили мені найцінніші якості в життя, навчили дисципліні і відповідальності. Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів в особистому житті і на роботі, досягти кар’єрного росту.

Улюблені мої батьки! Бажаю вам радості, добра! Нехай у ваших серцях завжди звучить мелодія весни, а ваші очі світяться щастям. Залишайтеся завжди бадьорими і життєрадісними! Адже ваш приклад був і залишається для мене головним орієнтиром у житті.

Дивіться також:  Побажання відпочинку