Оригінальні привітання з Великоднем

Підготували для вас гарні Оригінальні привітання з Великоднем, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю вас, зі святом! Воскресіння Христове це чудовий день. Він вселяє надію, любов і віру у серця. Нехай сьогодні доброта і благодать Господня, торкнеться Вас. Вітаю з Великоднем!

Христос Воскрес, пишу я вам побажаю благодать зійшла з небес! Ісус подарував нам безгрішне вічне життя. Бажаю вам радіти їй разом зі своєю другою половинкою, дітками та батьками. Несамовитого щастя, вічної любові і Великдень, і в інші дні.

Від усієї душі я вітаю тебе зі світлим святом Великодня! Нехай це Світле Неділю стане для тебе, твоєї родини й усіх близьких початком нового, радісного і щасливого життя! Нехай з цією благою звісткою в ваш дім ввійде добро, надія і любов! Христос Воскрес!

Христос Воскрес! Нехай душу наповнить вашу доброту, любов переповнює серце, ж відчуття нескінченності життя окриляє. Нехай Ангел Хоронитель надійно тримає вас на своїх долонях і наближає до істинного щастя, а ви радійте і прославляйте Бога з ним!

Хай сонечко добром з небес зігріє тебе в Пасхальний день. Христос Воскрес! Хай серце лише істинною любов’ю багатіє, друзі нехай ніколи не зраджують. Бажаю бути добрішими багатьох, щоб все робилося не дарма. Сердечно вітаю з Пасхою тебе.

Христос Воскрес! Нехай Велич свята огорне в цей День всю планету і дасть надію і щастя всім. У цей день бажаю всім добра і благополуччя. Христос Воскрес!

Весняний, яскравий і сонячний день вітає Світлу Пасху! Божественне світло на душі, як від яскравої свічки. І на столі нас вже чекають паски. Хай лунає скрізь закличні слова, Христос Воскреси! Будемо завжди ми дружною однією сім’єю разом.

Христос Воскрес! Нехай у це свято вся дружна родина збереться за шикарним столом і простяться всі образи, а непорозуміння назавжди залишать ваш будинок.

Дивіться також:  Привітання з Днем поезії

З Великоднем вас вітаємо! До нас за стіл приходьте і нашими стравами почастуєтесь. Яєчка б’ються, стаканчики ллються.
А ваші паски так і манять мене в гості!

Немає в світі чудеснее свята, ніж свята Пасха. Так нехай віра у Всевишнього і Сина його Ісуса принесе вашій родині радість, успіх, душевний спокій. Бажаю, щоб усі ваші близькі зібралися разом і весело відзначили день Божої благодаті.