Оригінальні привітання з Прощеною Неділею

Підготували для вас гарні Оригінальні привітання з Прощеною Неділею, своїми словами українською мовою, в прозі.

В цей день ми просимо один у одного пробачення. Добре, що такий день є. Мова йде не про символічному прощення. Мова йде про можливості зробити свій дух міцніше. А якщо Вас все ж не пробачили – значить, вибачте цієї людини Ви. Удачі Вам у пошуках пробачення і розуміння!

Світлі дні не завжди залежать від нас. Але цей день не даремно названий Прощеним Неділею. Той, хто просить у цей день прощення – його отримує. Вибачся перед тим, хто тебе образив – і він вибачиться теж. Ось побачиш. Прошу вибачення у всіх, і обіцяю, що всіх прощу!

Чисті почуття не можуть обійтися без цієї здатності. Чиста душа завжди вміє прощати і просити прощення. Починати просити прощення можна і за дрібниці. У день Прощеної Неділі саме час почати просити вибачення за всі. Вибачте всіх і буде прощено теж!

Хто придумав Прощену неділю? Люди. Хто в цей день просить вибачення і сам забуває образи? Осіб. Це день, який не можна пропустити. Провину свою прошу відпустити і вашу обіцяю забути. Свобода для людей і золота важливіше. Так будемо в цей день прощати своїх друзів і станемо вільними. Прощену Неділю нас об’єднує!

Гуляй, народ, Масляна ступила на поріг! Нехай в кожній хаті на столі смачно пахнуть млинці, нехай в цю тиждень перед Великим постом ніхто не відчуває на собі вини. Бажаємо вашій родині миру, злагоди, товариськості, взаємної підтримки і благополуччя. Кохайте і будьте коханими!

Вибачте мене, друзі! З почуттям образи важко жити. З виною – теж. Прощену Неділю прийшло!

Не збирайте на серці образи! Не перегороджуйте дорогу до духовного зростання! Це сумне явище. Злість шкодить насамперед нам самим. Пробачте у цей день ближнього. Так і далекого теж. Зробіть тільки цей складний крок. Повірте, що зусилля окупляться. Цей день володіє чарами!

Дивіться також:  Привітання з Днем світу

Особливі свята відчуваються відразу. Прощення ми не завжди готові просити. І не завжди можемо визнати провину. І ось він, відповідний привід. Прошу вибачення! І ти проси пробачення! Усвідомлюючи провину чи ні, все ж роби це й будеш прощений!

Ми просимо вибачення, коли душа перебуває перед важливою сходинкою. В цей день вона готова переступити цю щабель. Прошу мене вибачити, я знаю, що за мною є вина. І кажу – я теж всіх прощаю!

У цьому світі про наших душах ми дбаємо самі. Що робить їх чистіше? Вірші? Муки? Печалі? Прощення – єдине випробування, яке гідно наших сил. Попросити вибачення і прощати може не кожен. Але в Прощену Неділю, раз у році, всім нам треба просити прощення. Вибачте мене, якщо чимось образив!