Оригінальні привітання з Останнім дзвоником

Підготували для вас гарні Оригінальні привітання з Останнім дзвоником, своїми словами українською мовою, в прозі.

Останній дзвінок! Такий дзвінкий, чистий, кличе… Але.. на Жаль і ах! Нам вже пізно поспішати до нього! Втім, будуть ще іспити… Але тобі не про що хвилюватися, ти точно здаси їх легко! А потім – буде випускний… і здрастуй, доросле життя! Рекомендую почати її так, щоб до наступної зустрічі випускників увійти в число самих молодих мільйонерів світу!

У школі ми всі вчимося за підручниками, але навряд чи ми могли б обійтися самостійно, без вчителів і сьогодні, в день Останнього дзвоника я хочу сказати їм спасибі за їхню працю, в який вони, без перебільшення вкладали чимало душевного тепла й уваги до всіх нас! Я також хочу побажати їм світлого, теплого щастя і довгих років!

Ось і настав день Останнього дзвінка! Сьогодні ви ще школярі, але зовсім скоро, з честю здавши іспити і дорослі, і разом з привітаннями я бажаю вам щасливого майбутнього, щасливого життя, в якій є місце серйозності і веселощів, любові і відданості, виконання бажань і успішної праці! Зберігаєте в серці спогади про шкільні дні і живіть легко!

Дорогі випускники! Здається, тільки вчора прийшли до школи, вас, першокласників, ледь було видно з-за пишних букетів, які ви з гордістю і хвилюванням підносили майбутнім вчителям! А сьогодні ви зовсім великі і нам можна пишатися вашими успіхами і досягненнями! Ми вітаємо вас із закінченням школи, бажаємо кожному з вас удачі на іспитах, особливою, щасливої долі!

Останній дзвінок! Світлий сьогодні свято, надій багато, як свіжості літнім ранком! Саме час дати напуття… Завжди бути людиною чесним, сміливим і мрійливим! Цінувати те, що маєш і гаряче бажати більшого! Не здаватися в скрутну хвилину і вміти навіть за самим обрієм розглянути для себе перспективи та реальні шанси виконати мрії!

Дивіться також:  Короткі привітання з Прощеною Неділею

Ось ви зараз слухаєте як дзвенить Останній шкільний дзвінок. А для кого-то він восени прозвучить вперше… Політ часу швидше польоту ластівки! Приймайте від нас вітання і побажання – успішно скласти іспити, погуляти на випускному балу, як на казковому, незабутньо провести літо і вибрати в житті вірний шлях, що веде до щастя!

Сьогодні ти чуєш шкільний дзвінок востаннє, він проводжає тебе… Але хай тобі не буде сумно! І тим більше не думай про майбутні іспити… Знаєш, у Середньовіччі в школах вони бували в сто разів важче так і писали тоді гусячим пером! Але, це я відволікаюся від теми… Ти – випускник 21-го століття і перед тобою відкритий весь світ! А якщо підкорять Марс… То може і весь космос!

Останній дзвінок… Це радісний день, світлий свято, адже сьогодні ми вітаємо вас із закінченням школи, і разом з тим – нам трохи шкода розлучатися з вами, але на другий рік звичайно ж не залишимо! Дорогі хлопці! Ми бажаємо вам довгого, щасливого життя! Нехай іспити не будуть тягарем, але лише підкреслять ваші блискучі знання! Нехай попереду вас чекає чимало цікавих відкриттів і перемог!

Вітаю з Останнім дзвоником! А тільки вчора здається, він вперше звучав для тебе! Скільки з тих вивчено всього! Настала пора блискуче застосувати отримані знання та здати випускні іспити так, щоб твої результати приголомшили рішуче всіх! Від однокласників до самого директора!

Виблискує золотом, сріблом дзвенить шкільний дзвінок. Вітаю з Останнім дзвоником! Чи Не правда, не можна було й уявити, як хороший, солодкий буде цей довгий свято закінчення школи? І навіть іспити не лякають, вірно?! Так лети вперед, пташка! Тобто, вчорашній школяр! Вір у свої сили і тримай ніс гордо вище!

Дивіться також:  Привітання з Днем стоматолога