Оригінальні привітання з Днем народження своїми словами

Підготували для вас гарні Оригінальні привітання з Днем народження своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

З днем народження! Нехай ваше життя буде красивою і яскравою, як весна, сонячною і теплою, як літо. Нехай буде далеко до осені, а снігові заметілі ніколи не проникають в душу!

Нехай прекрасні і неповторні події щодня наповнюють твою чашу життя чистотою зустрічаються на шляху людей, а душа завжди летить на зустріч щастя, і ніколи не закриває перед нею двері. Бажаю гармонії у відносинах, неповторності в пригоди і прояву власних унікальних талантів! З Днем народження!

Радій життю, цінуй та залучай все прекрасне в цьому світі, і нехай всі твої мрії стануть реальністю! З днем народження тебе!

Бажаю, щоб кожне тобою загадане бажання виконувалося б так швидко, що знаменита рибка з казки завялилась б від відсутності роботи.

У твій день народження ми, твої рідні, бажаємо жити ще хоч 300 років. Нехай звалилися неприємності підуть геть, а на серці буде весело і добре. Цілуємо!

Бажаю турбот, але приємних, бажаю достатку, але не зазнатись, бажаю знайти любов, але не забути про друзів, бажаю підкорити всі висоти, але не втратити віри в Бога.

Вітаю тебе від щирого серця з Днем народження! Нехай все завжди збувається! Бажаю багато посмішок, добра і радості, щоб були вірні друзі, чистої любові і взаємної, міцного здоров’я, щастя нескінченного, великого життєвого терпіння, всіх неземних благ і всього-всього самого доброго і прекрасного, і променистого!

З днем народження! Від душі, щиро бажаю красивою, захоплюючою, щасливого та довгого життя. Щоб вдало збувалися всі очікування, намічені плани, не покидала віра в підтримку друзів, рідних і добре майбутнє!

Хай буде все, що в житті потрібно, чим життя буває хороша: любов, здоров’я, вірність, дружба і вічно пристрасна душа!

Дивіться також:  Привітання з днем народження чоловікові – найкращі побажання

Нехай всі твої друзі і рідні завжди оточують ласкою і турботою, дарують тобі свою любов і теплоту, розуміють з півслова, а тобі бажаю просто світитися від щастя. З Днем народження.