Оригінальні привітання з Днем медичного працівника

Підготували для вас гарні Оригінальні привітання з Днем медичного працівника, своїми словами українською мовою, в прозі.

Вітаю вас з Днем медика! Чого побажати вам, справжньому професіоналу? Бажаю побільше відпочивати, бажано на Мальдівах, правильно харчуватися (наприклад, чорною ікрою і шампанським), і нехай вдячність ваших пацієнтів буде безмежною, і виражається в грошовому еквіваленті!

У народі кажуть: якщо хворий дуже хоче жити, то медицина безсила! Дорогі доктора, вітаємо з Днем медичного працівника і бажаємо відповідати, давати пацієнтам реальний шанс на одужання! Проявляйте турботу не тільки про здоров’я хворих, але й про своє особисте. Нехай у ваших холодильниках, крім шоколаду і коньяку, вручених в знак подяки, зберігаються і нормальні продукти, куплені за гідну зарплату!

Лікарів не бояться і не бояться лише ті, хто жодного разу не був їхнім пацієнтом. Вітаю з Днем медичного працівника — святом однією з найбільш грізних, але шанованих і затребуваних професій. Бажаю нести своє почесне звання з гордістю і ніколи не втрачати натхнення.

В цей теплий день, я від чистого серця і душі вітаю тебе, найкращого медика з твоїм професійним святом! Нехай сьогодні, все, про що ти мрієш, дійде до Господа! Адже за таких як ти, моляться сотні людей з вдячності, що ти подарував їм здоров’я! Бажаю, щоб твоє серце ніколи не знало розчарування, і щоб тобі ніколи не доводилося звертатися за допомогою до твоїм колегам! Знай, що таких як ти цінує весь світ! З святом.

Низький уклін всім вам, всім хто носить білі халати! Усім медикам, які кожен день живуть для інших! Які дарують надію на життя, на майбутнє. Які допомагають всім хто того просить. І при цьому самі залишаються щасливими від того, що можуть допомагати людям. Ваші серця, це сховище терла, любові, не вимагають взамін абсолютно нічого! Щастя вам наші рідні рятувальники, наші супер мени. Ви для нас, чудо в образі людини! Зі святом вас, наші медики!

Дивіться також:  Побажання любові

З Днем медика всіх Вас вітаємо! І в цей день поменше хворих бажаємо. А ще бажаємо Вам, здоров’я без міри, грошей ціле море, а щастя, радості, везіння цілий океан, в кар’єрі зростання і підвищення, у повсякденному не легкій роботі Божого Благословення!

Дорогі друзі! Вітаємо вас з Днем медика, так як ви, як ніхто, заслуговуєте самих теплих побажань і щирих слів подяки. Нам залишається тільки здогадуватися, звідки ви берете стільки сил, щоб допомагати людям справлятися з їх недугами, долати перешкоди в боротьбі за здоров’я, підтримувати в них позитивний дух. Низький вам уклін, шановні медики, за ваш щогодинний корисний працю!

Людське життя — безцінне, а медицина, підтримує її, на жаль, немає. Тому всім, причетним до цієї найважливішою професії, бажаю задовольнити потреби і лікарів та пацієнтів! А саме — безкоштовної медичної допомоги та необмеженої заробітної плати! З Днем медичного працівника вас!

У День медичного працівника бажаю терпіння і натхнення. Щоб не обіцяти великої кількості відвідувачів, які не завжди бувають здоровими, бажаю продуктивної діяльності, що приносить блискучі результати. Нехай задоволення пацієнтів стане запорукою успішної кар’єри.

Нехай з кожним Днем медика обсяг вашої роботи все зменшується, а кількість і якість особистого часу, а також грошових знаків в гаманці все збільшується! А так само нехай з кожною випитою краплею чистого медичного спирту професійний рівень підвищується, а відсоток загальної захворюваності у світі зменшується!