Оригінальні привітання на весілля

Підготували для вас гарні Оригінальні привітання на весілля, своїми словами українською мовою, в прозі.

Запам’ятайте кожна мить сьогоднішнього дня. Запам’ятайте погляд, пестить і захоплений, гордий і відданий. І нехай ця урочиста подія буде у вас тільки один раз в житті, але цей погляд буде обернений на вас завжди. Найрідніша і найпотрібніший. Навчіться цінувати щастя, яке випало на вашу долю. Живіть так, щоб бути прикладом для своїх дітей.

Коли створюється сім’я, виникає цілий новий світ – особливий і дуже особистий для кожного, хто в ньому живе. І цього світу дуже потрібні підтримка богині Мудрості, богині Благополуччя і Багатства, богині Радості, богині Успіху і ще безлічі богинь важливих для насіннєвого блага нюансів. Але цей маленький світ ніколи не буде по-справжньому щасливий і швидше за все загине, якщо не будуть в ньому шанувати Богиню Любові.

Бажаю вам сімейного згоди: нехай чоловік пам’ятає, що жінка завжди права, а дружина не сумнівається в тому, що повернула голову сім’ї в потрібну сторону!

Для вас прийшла важлива сімейна пора — пора, коли для самого близької людини не шкода віддати життя, але шкода останнього шматка шоколаду та запашного ляща.

Якщо чоловік розумний і красивий, добрий і життєрадісний, він просто зобов’язаний знайти свою другу половинку, щоб стати по-справжньому щасливим! Сьогодні ми вітаємо молодих, підкорилися покликом природи і створили прекрасну пару, так побажаємо їм довгих років сімейного життя в любові і згоді! Море щастя вам і безмежного океану любові!

Сімейне життя схожа на крихку кришталеву вазу. Якщо будеш до неї ставиться трепетно і обережно — вона порадує ще не одне покоління, а якщо грубо і неакуратно — життя її буде коротка. Так і тут, чуйність і делікатність зробить сімейне життя гідної і благополучній, а іноді, для того щоб все зруйнувати, достатньо лише однієї фрази. Цінуйте один одного і не дозволяйте нікому втручатися у ваші проблеми, тільки ви є творцем і хранителем щасливих хвилин і років вашого подружжя.

Дивіться також:  Оригінальні привітання з весіллям

Сьогодні незабутній день для вашої родини. Нехай він запам’ятається для вас як початок шляху довжиною в життя. Крокуйте по життю в ногу, підставляйте один одному надійне плече і розділіть загальну радість. Рада вам та любов!

Пам’ятайте, що розкидані шкарпетки і немитий посуд завжди можна замаскувати пристрасним поцілунком любові. Адже шлюб — це союз двох розуміють щасливчиків.