Оригінальні привітання колегам на 23 лютого

Підготували для вас гарні Оригінальні привітання колегам на 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Справжній чоловік не той, хто розмахує кулаками і хвалиться шрамами, а той, який дозволяє жінкам поруч з собою відчувати себе жінками, незалежно від віку. З тобою, дорогий колега, це завжди виходить. З 23 лютого тебе, наш захисник!

Щоб з гордістю носити звання захисника, потрібно захищати нас від усіх бід! Тому до начальства «на килим» підеш ти! Зі святом! Кріпись!

Вітаю тебе з святом мужності і відваги, 23 лютого! І нехай мої тендітні плечі частенько несуть на собі ношу твоїх недоробок, а твоя багата фантазія забезпечує алібі на всі випадки життя, ти все одно найкращий чоловік у нашому колективі!

Сьогодні день героя — день чоловіки і я вирішила написати краще представнику сильної статі нашого колективу. Хочеться побажати тобі, дорогий, мирного неба, щоб нікому з твоїх рідних ніколи не довелося пережити військових дій. Нехай твоя половинка завжди тебе приємно дивує, а дітки люблять і не забувають.

Захиснику, колезі дорогому, в цих рядках привітання летить. Щоб щорічно ти не забував на 23 лютого про нас, твоїх друзів. Щоб разом ми, як на роботі, шукали пригод на полюванні. Щоб у лазні ми поправляли здоров’я. А дружини щоб за прихід з роботи в пізню годину ніколи нас не лаяли.

З 23-їм лютого справжнього захисника не гріх привітати. І з задоволенням побажати як можна швидше піднятися на найвищий поверх кар’єрних висотки. Нехай це сходження буде приємним, без перевтоми і невдач. Нехай вас, колего, цінують не тільки за розум, але і за чуйне палке серце і надійне плече.

Дивіться також:  Гарні поздоровлення татові з 23 лютого