Оригінальні поздоровлення татові з 23 лютого

Підготували для вас гарні Оригінальні поздоровлення татові з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Улюблений татусь! Вітаю з Днем Захисника! Я ціную твою приємну, зворушливу турботу про мене. Ти супер тато! Звичайно ж, я мрію про чоловіка схожого на тебе. А тобі бажаю бути здоровим, удачливим в усьому. Щоб зростав твій дохід і можливість купувати подарунки!

Сьогодні свято нашого папки! Ти сміливий, сильний, хоробрий і взагалі крутий мужик! Але якщо розізлити маму, то вона укладе нас усіх. Тому бажаю тобі мужності та відваги!

Немає мужніше на світі чоловіка, який вирішив присвятити своє життя державі. Тому сьогодні, дорогий наш батько, ми вітаємо тебе з 23-м лютого — святковим днем, який обов’язково принесе тобі багато приємних сюрпризів. Бажаємо кар’єрного зростання і частіше приїжджати з довгих відряджень.

Я головному своєму захисникові б’ю уклін. І запевняю, що еже чи гнів матінки нашої обрушиться на буйну голову твою, то я не зволікаючи кинусь тебе захищати!

Немає сміливіше, сильніше і краще людини в нашій країні, ніж тато. Тому, рідний наш, бажаємо тобі бадьорості духу, нових кар’єрних звершень, міцних сімейних уз. Пам’ятай, що б не сталось, ми завжди будемо поруч з тобою пліч-о-пліч битися з ворогами і заздрісниками. Спокійної служби на кордоні Держави. З 23 Лютого!

Дивіться також:  Привітання з 23 лютого другові