Офіційні привітання з Днем медичного працівника

Підготували для вас гарні Офіційні привітання з Днем медичного працівника, своїми словами українською мовою, в прозі.

В медицині не буває простих професій. Ви не просто працюєте з людьми, ви рятуєте їх, ви їх лікуєте ділом, турботою, а іноді і добрим словом. Нехай все збувається! Живіть довго, не вболівайте, адже ви нам всім потрібні!

Людське життя — безцінне, а медицина, підтримує її, на жаль, немає. Тому всім, причетним до цієї найважливішою професії, бажаю задовольнити потреби і лікарів та пацієнтів! А саме — безкоштовної медичної допомоги та необмеженої заробітної плати! З Днем медичного працівника вас!

Дорогі друзі! Вітаємо вас з Днем медика, так як ви, як ніхто, заслуговуєте самих теплих побажань і щирих слів подяки. Нам залишається тільки здогадуватися, звідки ви берете стільки сил, щоб допомагати людям справлятися з їх недугами, долати перешкоди в боротьбі за здоров’я, підтримувати в них позитивний дух. Низький вам уклін, шановні медики, за ваш щогодинний корисний працю!

Низький уклін всім вам, всім хто носить білі халати! Усім медикам, які кожен день живуть для інших! Які дарують надію на життя, на майбутнє. Які допомагають всім хто того просить. І при цьому самі залишаються щасливими від того, що можуть допомагати людям. Ваші серця, це сховище терла, любові, не вимагають взамін абсолютно нічого! Щастя вам наші рідні рятувальники, наші супер мени. Ви для нас, чудо в образі людини! Зі святом вас, наші медики!

Щороку, в третю неділю червня, країна відзначає День медичних працівників! Без яких би не було майбутнього нашої нації! Нехай вас, таких незамінних працівників, береже Господь, нехай ваше серце б’ється не тільки тому — що треба, а тому що є сенс жити. Дарувати життя людям, хіба це не справжнє щастя, яке дає зміст прокидатися і працювати на благо всім нужденним. Чути подяку у відповідь і сяючі від щастя очі, це і є сенс в цій професії!

Дивіться також:  Короткі привітання з Днем медичного працівника

Лікарів не бояться і не бояться лише ті, хто жодного разу не був їхнім пацієнтом. Вітаю з Днем медичного працівника — святом однією з найбільш грізних, але шанованих і затребуваних професій. Бажаю нести своє почесне звання з гордістю і ніколи не втрачати натхнення.

Ви оберігаєте наше здоров’я, невтомно рятуєте життя і не пожалійте себе на роботі, так нехай і у вас ніколи не буде жодних хвороб, з’явиться час на відпочинок, а оплата за вашу працю буде відповідати розтрачений силам. З днем медичного працівника, шановні лікарі!

Вітаємо всіх медиків з їх професійним святом і бажаємо їм терплячих і розумних пацієнтів. Нехай кожен прийом, виклик лікаря додому та консультація будуть приємними і плідними. Бажаємо вам залишатися вірними своїй професії і щасливими від того, що ви вибрали саме її.

Дорогі медики! Бажаємо вам сьогодні струсу почуттів, з витіканням сприятливих обставин, сльозотечі алмазами і ейфорії при отриманні зарплати. Пацієнтів вам без запалення хитрості і ударів нахабства. А тільки переломів на краще в кар’єрі і особистому житті!

Сьогодні від добрих ескулапів ми отримуємо не п’явок, як наші предки, але майже чарівні пігулки від тисячі хвороб. І ось настав день, коли настав час щиро і від душі привітати трудівників медицини з професійним святом! Вітаємо з Днем медпрацівника! Нехай робочі будні приносять перемоги над хворобами, а кожна вільна хвилинка насичує ваш організм щастям і задоволенням!