Офіційні поздоровлення з 23 лютого

Підготували для вас гарні Офіційні поздоровлення з 23 лютого, своїми словами українською мовою, в прозі.

Як же нелегко бути чоловіком! Постійно треба бути сильним, відважним і непохитним! У цей день від усієї душі бажаю тобі величезного чоловічого щастя, взаємної і справжньої любові, богатирського здоров’я, турботи і розуміння від близьких людей, ну і досягнення поставлених цілей!

День Захисника Вітчизни — свято всіх чоловіків, від мала до велика. У цей прекрасний, трохи суворий зимовий свято хочеться згадати наших дідів і батьків, які своїми потом і кров’ю довели, на що вони готові заради Батьківщини. Хочеться звернутися і до наших чоловікам, і до наших братів, побажавши їм ніколи не пережити жахів війни і доводити відданість своїй державі лише на мирній ниві. Хочеться також привітати і наших дітей, хлопчиків, в кожному з яких вже закладена та стійкість та відданість і та сила духу, яка не тільки робить з хлопчика — чоловіка, але і творить з нього справжнього Захисника Вітчизни. Зі святом, дорогі чоловіки і мирних днів усім нам! Ми, жінки, завжди готові і раді пишатися вами!

Дорогі наші чоловіки, вітаємо Вас зі святом мужності, шляхетності і честі – з Днем захисника Вітчизни! Бажаємо Вам щастя, життя наповненим світом, міцного здоров’я, благополуччя, успіхів і любові близьких. Нехай на вашому шляху не буде перешкод, а ви завжди сміливо крокуйте до своїх цілей. Живіть довго і щасливо з позитивним настроєм! Нехай всі ваші мрії збуваються!!!

Немає мужніше на світі чоловіка, який вирішив присвятити своє життя державі. Тому сьогодні ми вітаємо тебе з 23-м лютого – святковим днем, який обов’язково принесе тобі багато приємних сюрпризів. Бажаємо кар’єрного росту та надійного тилу.

Вірною службою, не так важливо, мирна вона або бойова, ти віддаєш свій борг Батьківщині, вносячи свій внесок, щоб на її просторах життя кожної людини була щасливою! У День захисника Вітчизни я вітаю тебе і бажаю любові, теплого дому, вірних друзів, гарну, люблячу подругу і довгих років!

Дивіться також:  Вітання папі з Днем захисника Вітчизни

Честь, Віра, Справедливість… для вас це не просто одиниці словника, але вірні складові усього життя, адже ви – природжений захисник своєї вітчизни і своїх рідних! Я вітаю вас від усієї душі бажаю щастя! Нехай воно буде таким же сильним і благородним як ви, хай воно освітить ваші довгі роки теплим сонцем!

Гарного настрою бажаю тобі в День справжніх чоловіків і не тільки сьогодні! Нехай цей свято пройде на найвищому рівні! Нехай твій гарний настрій триватиме на багато місяців! Бажаю завжди бути у відмінній формі душею і тілом! Бажаю бути самим щасливим, і самим затребуваним на роботі, у друзів і близьких!

Тобою ми пишаємося і захоплюємося кожен день, але такий вже сьогодні свято, 23 лютого, коли потрібні особливі слова! Я вітаю тебе і бажаю завжди бути щасливим, а саме – цілеспрямованим, щасливим, оточеним вірними соратниками і люблячими людьми, талановитим і великодушним.