Новорічні тости. Тости на Новий рік

Підготували для вас гарні Новорічні тости. Тости на Новий рік, своїми словами українською мовою, в прозі.

Нехай прийдешні 365 днів будуть щедрими й завзято-безтурботними, а кожен наступний мить обдаровує вас бадьорістю і впроваджує в серця і душі залізну впевненість в сонячному і щасливе завтра. За неминуче рух вперед, в новий життєвий коло.

Одного разу йшли три мандрівника. В дорозі їх застала ніч. Вони побачили будинок, постукали. Їм відкрив хазяїн і запитав: «Хто ви?»

Нехай разом з новим чудовим Новим роком з’явиться така ж блискуча життя і нехай у ній буде багато гідних приводів відкривати шампанське. Піднімайте келихи за наші майбутні нові радості і нові перемоги!

Ну ось і настала вона — довгоочікувана сніжна, морозна ніч! Одна з найважливіших ночей у році. Ніч радісних усмішок, дитячої безтурботності, пустощів і віри в чудеса. Нехай цей Новий рік занурить Вас в саму дивну казку, в якій вже точно збудуться всі мрії.

Дівчата, свято Нового року — очікування чогось нового, незабутнього. Життя повною приємних позитивних вражень. Так давайте, мої милі і хороші, піднімемо келихи за те, щоб у наших буднях з 1 січня було ще більше яскравих і чудових моментів.

Новий рік – це перша сторінка книги до якої ми приступаємо після бою курантів. Бажаю, щоб ця книга була пригодницької, повною яскравих подорожей і подій. Нехай кожна сторінка буде сповнена любов’ю, теплом і чуйністю! З Новим роком!

Свято це люблять всі! Бажаємо, щоб почуття було взаємним і Новий Рік нам весь рік підносив радість та подарунки!

Скільки обрядів в собі несе це свято. Дзвін дзвіночків, радісного очікування і незвичайного. Нехай же в таку ніч виконуються абсолютно всі заповітні бажання, не покидає відчуття радості, а життя іскритися новими яскравими фарбами

Дивіться також:  Привітання з Днем торгівлі України – найкращі побажання

Новий рік — свято доброго чаклунства. Нехай все на світі повірять в чудеса і нехай кожен отримає бажане!

Новий рік — довгоочікуваний гість в кожному будинку. Приймайте його з особливою гостинністю: з якою радістю і щедрістю зустрінете його — весь рік так само і проведеш!