Маленькі привітання з Днем народження своїми словами

Підготували для вас гарні Маленькі привітання з Днем народження своїми словами, своїми словами українською мовою, в прозі.

Кожен приходить у цей світ, щоб зробити його прекрасніше. Бажаю мудрості, щоб розпізнати своє покликання, терпіння, щоб слідувати йому, любові, щоб насолодитися життям сповна! З днем народження тебе!

Бажаю тобі всього самого незвичайного в житті. Але обережніше, адже мрії збуваються!

Бажаю вам 12 місяців без хвороби, 53 тижня всього хорошого, 365 днів щастя, 8760 годин успіху, 525600 хвилин любові і 315360000 секунд приємних моментів.

Сьогодні твої очі світяться, на обличчі прекрасна усмішка, а повітря наповнене любов’ю близьких, нехай так буде завжди, а не тільки в день народження.

Нехай мрії збуваються негайно, а двері відкриваються тільки для радощів та благополуччя!

Нехай рівною, білою смугою успіху тягнеться в нескінченність твоя дорога. А вибоїни сумнівів і недовіри зовсім не зустрічаються на твоєму шляху!

Бажаю тобі презентацій і кульмінацій, мерседесів і делікатесів, кайфу і відмінного лайфу!

Бажаю, щоб твій холодильник ломився від делікатесів, з крана лився дорогий коньяк, а гаманець тріщав від великих купюр!

З днем народження! Від душі, щиро бажаю красивою, захоплюючою, щасливого та довгого життя. Щоб вдало збувалися всі очікування, намічені плани, не покидала віра в підтримку друзів, рідних і добре майбутнє!

Вітаю з Днем Народження! Бажаю тобі великого-пребольшого земного щастя і небесних мрій, мати привід постійно чогось радіти, щоб поруч завжди були вірні друзі і нарешті побувати там, куди завжди хотілося потрапити.

Дивіться також:  Привітання з днем народження на Ювілей 30 років дівчині, хлопцю, подрузі, другу, синові, дочці не у віршах