Креативні привітання з Днем народження

Підготували для вас гарні Креативні привітання з Днем народження, своїми словами українською мовою, в прозі.

Бажаю щастя, кохання, здоров’я, радості, успіхів, задоволення від життя, віри в себе і в своє майбутнє. Великого бажання творити і любити! Море волошок і чорнобривців, багато вірних друзів і єдиної любові!

Вітаємо від усієї душі з Днем твого народження! Всього самого найкращого! Нехай здійснюються мрії, здійснюються бажання і втілюються твої сни!

З Днем народження тебе! Нехай в цей день добра фея з улюбленої казки виконає твої найпотаємніші мрії!

У твій день народження бажаю всього самого інтригуючого, прекрасного і найкращого. Нехай буде багато здоров’я, безмежне щастя і грошей. Від усієї душі!

Кожен приходить у цей світ, щоб зробити його прекрасніше. Бажаю мудрості, щоб розпізнати своє покликання, терпіння, щоб слідувати йому, любові, щоб насолодитися життям сповна! З днем народження тебе!

Бажаю, щоб ніколи не збулися ніякі побажання, якими б вони не були великими, від твоїх недругів, а збулися найменші побажання від твоїх друзів!

Бажаю здоров’я, загартувати себе в дрібних негаразди і виробити імунітет до всіх неприємностей. Регулярно приймай вітамінки радості і їж солодкі хвилини щастя, а ранок починай з посмішки! І більше яскравих вражень — вони потрібні, як повітря!

Привіт! Вітаю тебе з вступом у новий вік! Нехай він принесе тобі яскраві враження і новий безцінний досвід, а також побільше радості і щастя!

Сьогодні твої очі світяться, на обличчі прекрасна усмішка, а повітря наповнене любов’ю близьких, нехай так буде завжди, а не тільки в день народження.

З Днем народження! Чудовою любові і сногосшибательного щастя!

Дивіться також:  Привітання з днем народження свекрухи від невістки не у віршах