Красиві вибачення

Підготували для вас гарні Красиві вибачення, своїми словами українською мовою, в прозі.

Щиро вибачаюсь і прошу прощення за всі мої погані вчинки. Мені не хотілося, щоб так вийшло. Будь ласка посміхнись, я хочу побачити твою красиву, сліпучу посмішку. Тільки так я зрозумію, що ти вже не ображаєшся на мене. Ще раз вибач мене.

Дуже шкода, що так сталося, я не хотіла тебе образити. Я весь час думаю про це, з мого життя зникли спокій і гармонія. Всі фарби в життя стали сірими. Прости мене, нехай все погане забудеться, хмари образ підуть, і яскраво засяє сонце взаєморозуміння.

Дозвольте принести глибокі вибачення за вимушені незручності. Обставини склалися так, що ця ситуація була неминуча. Мною було зроблено все, щоб якось полегшити становище, що склалося, але цього виявилося недостатньо. Шкодую.

Дозвольте мені принести свої найщиріші вибачення за все негативне, що було сказано необдумано і безпідставно. Сподіваюся на Вашу прихильність і прощення.

Нам іноді хочеться зупинити час або повернути його назад. Все тому, що ми люди, а люди роблять помилки, за які соромно і прикро. І у мене зараз дуже важко і погано на душі. Тільки твоє добре серце здатне полегшити мої страждання, вибач мене.

У світі немає ідеальних людей, і я не виняток. Пробач за те, що замість того, щоб дарувати тобі усмішки, доставляю стільки клопоту і незручностей. Постараюся виправитися і не засмучувати тебе. Посміхнися, смуток тобі не до лиця!

Будь ласка, не будьте суворі до нас з-за того, що вам довелося зазнати значні незручності. Повірте, ми дуже переживаємо з цього приводу. Приносимо свої глибокі вибачення. Віримо, що цей інцидент не відштовхне нас з вами одне від одного.

Дивіться також:  Привітання з Днем машинобудівника

Часом буває, що хочеш зробити як краще, а в результаті виходить, як вийшло у нас. Я дуже переживаю про цю ситуацію, яка склалася напередодні. Якби час повернути назад і спробувати щось виправити… Шкода, що виправити все пізно.

Жахливо, що з нашої вини вам довелося випробувати такі незручності. Ми щиро просимо вибачення. Можна сказати, що це могло статися з усіма. З усіма, але не з нами. При нашому досвіді — це ганьба. Обіцяємо, що більше не допустимо такого непорозуміння.

Дозвольте мені принести свої найщиріші вибачення за все негативне, що було сказано необдумано і безпідставно. Надіюсь на прихильність і прощення.